Склеротерапія (лікування судинних зірочок) в Кам'янець-Подільському

Судинні зірочки (телеангіектазії) є розширенням дрібних у діаметрі судин, які знаходяться під самою шкірою або в ній. Вони мають фіолетовий, синюшний або червоний відтінки і деревоподібну або лінійну форми. В нормі судин не має бути помітно - вони проявляються в разі хронічного розширення та нездатності скорочуватися.

Причини склеротерапії

Причин появи зірочок доволі багато:

  • гормональна терапія;
  • ендокринні розлади;
  • вагітність;
  • менопауза.
  • генетична схильність: хронічна недостатність вен;
  • патології сполучних тканин і печінки;
  • травми.

З часом зірочки можуть збільшитися й поступово поширитися на інших ділянках шкіри. Це псує естетику тіла й доставляє психологічний дискомфорт, тому радимо вчасно звертатися до флеболога медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському для постановки діагнозу та кваліфікованого лікування. 

Методи лікування судинних зірочок

Існує кілька методів вирішення цієї проблеми: венотоніки та лазерна коагуляція вен, проте найбільш ефективним і сучасним способом є склеротерапія. Вона передбачає мінімальне втручання, не залишає рубців і безпечна.

Склеротерапія телеангіектазій (судинних зірочок) – процедура, що допоможе позбутися небажаних капілярів. При лікуванні в уражений капіляр вводять  спеціальну речовину, яка сприяє склеюванню стінок судини, припиняючи у ньому кровоток. Судини розсмоктуються і з часом зникають.

Процедура безболісна (не потрібне знеболювальне), відсутній ризик пошкодити лімфатичні протоки та інші судини.

Серед протипоказань до маніпуляції: алергія на компоненти препарату, дерматологічні захворювання в зоні маніпуляції, гострі інфекції, тромбофлебіт, серцева недостатність та діабет

Особливості склеротерапії 

Лікування проводять судинний хірург та флеболог. Зазвичай пацієнтами стають жінки 30-60 років, можуть бути і чоловіки, і молодші жінки. 

Під час процедури пацієнт має лежати. Лікар вводить у вену препарат, після маніпуляції накладається компресійна пов’язка. Триває процедура  біля 30 хв., на кілька діб виключають гарячі ванни і тяжкі фізичні навантаження (показана ходьба). В деяких випадках в зоні проведення може з'явитися гіперпігментація шкіри, що збережеться до 6 місяців. 

Залежно від кількості зірочок склеротерапію проводять за кілька процедур, а саму методику можна застосовувати самостійно або в поєднанні з іншими методами.  

Лікування розпочинається з консультації у флеболога, що включає:

  • огляд;
  • постановку діагнозу;
  • призначення лікування.

Також виключають застосування протизапальних  та гормональних  препаратів і вагітність. Окремо може призначатися УЗД вен, ЗАК, коагулограма.

Під час маніпуляції лікар тоненькою голкою або катетером вводить у вену склерозант. Цей препарат є найбільш ефективним і безпечним, у формі піни або рідини. Маніпуляція проводиться під контролем оптики з освітленням, що дозволяє фахівцю доставити ліки до усіх «зірочок». Потім на кінцівку накладають еластичну пов’язку з трикотажу (панчоху), яку треба носити до 48 год. 

Перев’язки та прийом знеболюючих – не потрібні. При цьому можна одразу повернутися до звичайного життя. Результат (повне зникнення судинних зірочок) проявляється за 1-3 місяці. При великій кількості зірочок потрібно пройти кілька процедур.

Результати склеротерапії

Після склеротерапії можна розраховувати на повне зникнення судинних зірочок. Фахівці медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському гарантують індивідуальне й ефективне лікування з  урахуванням віку пацієнта і ступеня проблеми.

Протягом перших годин не бажано лежати або сидіти. Походіть 30 хв., але без додаткового навантаження, присідань і бігу. Два тижні не застосовуйте епіляцію і косметику,  утримайтеся від масажу ніг, а також виключте походи до сауни або басейну.

Дотримуйтесь рекомендацій лікаря, а при появі судинних зірочок не зволікайте з візитом до спеціаліста!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.90, голосів: 39 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-флеболог, спеціаліст по УЗД : Палчей Василь Сергійович
Палчей Василь Сергійович Лікар-флеболог, спеціаліст по УЗД
Лікар-флеболог, спеціаліст по УЗД : Палчей Василь Сергійович
Палчей Василь СергійовичЛікар-флеболог, спеціаліст по УЗД

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Закінчив Івано-Франківський національний медичний університет, лікувальний факультет.

1-й рік інтернатури навчався в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, стажувався на базі хірургічного відділення Київської міської клінічної лікарні № 6 за спеціальністю хірургія.

2-й та 3-й рік інтернатури навчався в  Львівському національному університеті ім. Данила Галицького, стажувався на базі хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні та Лікарні Св. Пантелеймона за спеціальністю хірургія.

Протягом останніх двох років займається флебологією. Успішно лікує варикозну хворобу вен нижніх кінцівок найсучаснішими методами. Проводить ендовенозі лазерні втручання та  ехосклеротерапевтичні сеанси при варикозній хворобі. Склеротерапію при ретикулярному варикозі та телеангіектазію (судинні зірочки). Вміє професійно підбирати компресійний трикотаж. Професійно лікує трофічні виразки до повного загоєння.

29 червня 2023 року - Майстер-клас Діагностика та мініінвазивне лікування хронічних захворювань вен

29 червня - 01 липня 2023 року - Науково-практичній конференції з міжнародною участю  «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФЛЕБОЛОГІЇ»

11-13 жовтня 2023 - КОНГРЕС СУДИННИХ ХІРУРГІВ, ФЛЕБОЛОГІВ ТА АНГІОЛОГІВ УКРАЇНИ «СУХАРЕВСЬКІ ЧИТАННЯ»

Грудень 2023 року - спеціалізація ультразвукова діагностика

З 2023 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал» 


показати повний текст

відгуки
Іван 04-03-2024 Лікар Василь дуже уважний та прискіпливо оглянув мене та назначив лікування. До речі, порівнював ціни операції по венам в місті Камʼянець-Подільський, в Оксфорд Медікал найдешевше та надійніше, адже лікар зі Львова та досвідчений.

відділення: Флебологія

Міла 20-06-2019 Приємно вражена обслуговуванням в клініці, ставленням до пацієнта. Записалася на прийом до судинного хірурга, телефонували напереддень і нагадували мені про прийом. Консультацією лікаря задоволена. Дуже вдячна! Рекомендую!

відділення: Флебологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом