Лазерне лікування варикозу в Кам'янець-Подільському

Захворювання системи кровообігу нижніз кінцівок (варикоз) є складним і небезпечним процесом, буває як вродженим, так і набутим захворюванням.

СИМПТОМАТИКА ЗАХВОРЮВАННЯ

До перших ознак захворювання вен нижніх кінцівок можна віднести:

  • підвищенна втомлюваність ніг;

  • невеликі опуклості на уражених венах;

  • набряки нижніх кінцівок;

  • в нічний час судоми нижніх кінцівок;

  • зміна кольору вен.

Варто пам`ятати кожному!  В наслідок нелікованного варикозного розширення вен може виникнути ТРОМБОФЛЕБІТ. Тому при перших ознаках звертайтеся для спеціаліста, щоб уникнути ускладнень.   

ДІАГНОСТИКА ЗАХВОРЮВАННЯ  

Для постанови первинного діагнозу необхідно записатись на прийом, який включає в себе:

  • огляд пацієнта;

  • проведення збору анамнезу;

  • при необхідності дуплексне сканування вен нижніх кінцівок, яке проводиться на високотехнічному обладнанні сучасного покоління.

За всіма показниками судинний хірург проводить аналіз та надає об’єктивний висновок. Якщо стадія проблеми є початковою лікар-флеболог призначає медикаментозне лікування та профілактичні процедури для запобігання ускладнення хвороби , якщо ж проблема вимагає більш серйозного втручання, то фахівець назначає ендовазальну лазерну коагуляцію вен або ж склерозування судин.

СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Внутрішньосудинна лазерна коагуляція- це повноцінна альтернатива хірургічним операціям. Ця процедура не протребує цілодобового стаціонару, загальної анестезії, розрізів та накладання складних швів з довготривалим післяопераційним реабілітаційним періодом. Характер процедури мало травматичний та визнаний одним з найефективніших методів лікування варикозу  в цілому світі.

 

Без жодних розрізів на нозі, через катетер в просвіт хворої варикозом вени вводять лазерний прилад. Попередньо вену обколюють по всій довжині спеціальним розчином, що запобігає пошкодженню м`яких тканин навколо вени. Фахівець контролює просування світловоду за допомогою УЗД апарату. Потім вмикає лазерне випромінювання, що приводить до так званого склеювання вен в уражених ділянках. Спосіб ендовазальної лазерної коагуляції уражених варикозом вен уникає пошкоджень нервових закінчень та лімфатичних судин.

 

Також немає жодних показань до втрати чутливості шкіри після проведення процедури. Тривалість маніпуляції не більше 1,5 години. Через деякий час лікар-флеболог назначає повторний огляд , за для впевненості в сталому результаті  стану здоров’я пацієнта. Пацієнт перебуває на довготривалому контролі у лікаря, аж до повного одужання.  

Окрім візуального естетичного ефекту, пацієнти зазначають  що зникає набряк, біль, оніміння, важкість та дискомфорт.

Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал » міста Камянець–Подільський проводять широкий спектр найскладніших, передових, малоінвазивних  маніпуляцій за розумною ціною та гарантують одужання за умов дотримання всіх вказівок спеціаліста.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.95, голосів: 74 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-флеболог, спеціаліст по УЗД : Палчей Василь Сергійович
Палчей Василь Сергійович Лікар-флеболог, спеціаліст по УЗД
Лікар-флеболог, спеціаліст по УЗД : Палчей Василь Сергійович
Палчей Василь СергійовичЛікар-флеболог, спеціаліст по УЗД

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Закінчив Івано-Франківський національний медичний університет, лікувальний факультет.

1-й рік інтернатури навчався в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, стажувався на базі хірургічного відділення Київської міської клінічної лікарні № 6 за спеціальністю хірургія.

2-й та 3-й рік інтернатури навчався в  Львівському національному університеті ім. Данила Галицького, стажувався на базі хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні та Лікарні Св. Пантелеймона за спеціальністю хірургія.

Протягом останніх двох років займається флебологією. Успішно лікує варикозну хворобу вен нижніх кінцівок найсучаснішими методами. Проводить ендовенозі лазерні втручання та  ехосклеротерапевтичні сеанси при варикозній хворобі. Склеротерапію при ретикулярному варикозі та телеангіектазію (судинні зірочки). Вміє професійно підбирати компресійний трикотаж. Професійно лікує трофічні виразки до повного загоєння.

29 червня 2023 року - Майстер-клас Діагностика та мініінвазивне лікування хронічних захворювань вен

29 червня - 01 липня 2023 року - Науково-практичній конференції з міжнародною участю  «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФЛЕБОЛОГІЇ»

11-13 жовтня 2023 - КОНГРЕС СУДИННИХ ХІРУРГІВ, ФЛЕБОЛОГІВ ТА АНГІОЛОГІВ УКРАЇНИ «СУХАРЕВСЬКІ ЧИТАННЯ»

Грудень 2023 року - спеціалізація ультразвукова діагностика

З 2023 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал» 


показати повний текст

відгуки
Іван 04-03-2024 Лікар Василь дуже уважний та прискіпливо оглянув мене та назначив лікування. До речі, порівнював ціни операції по венам в місті Камʼянець-Подільський, в Оксфорд Медікал найдешевше та надійніше, адже лікар зі Львова та досвідчений.

відділення: Флебологія

Міла 20-06-2019 Приємно вражена обслуговуванням в клініці, ставленням до пацієнта. Записалася на прийом до судинного хірурга, телефонували напереддень і нагадували мені про прийом. Консультацією лікаря задоволена. Дуже вдячна! Рекомендую!

відділення: Флебологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом