Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Лазерне лікування варикозу в Кам'янець-Подільському

Захворювання системи кровообігу нижніз кінцівок (варикоз) є складним і небезпечним процесом, буває як вродженим, так і набутим захворюванням.

СИМПТОМАТИКА ЗАХВОРЮВАННЯ

До перших ознак захворювання вен нижніх кінцівок можна віднести:

  • підвищенна втомлюваність ніг;

  • невеликі опуклості на уражених венах;

  • набряки нижніх кінцівок;

  • в нічний час судоми нижніх кінцівок;

  • зміна кольору вен.

Варто пам`ятати кожному!  В наслідок нелікованного варикозного розширення вен може виникнути ТРОМБОФЛЕБІТ. Тому при перших ознаках звертайтеся для спеціаліста, щоб уникнути ускладнень.   

ДІАГНОСТИКА ЗАХВОРЮВАННЯ  

Для постанови первинного діагнозу необхідно записатись на прийом, який включає в себе:

  • огляд пацієнта;

  • проведення збору анамнезу;

  • при необхідності дуплексне сканування вен нижніх кінцівок, яке проводиться на високотехнічному обладнанні сучасного покоління.

За всіма показниками судинний хірург проводить аналіз та надає об’єктивний висновок. Якщо стадія проблеми є початковою лікар-флеболог призначає медикаментозне лікування та профілактичні процедури для запобігання ускладнення хвороби , якщо ж проблема вимагає більш серйозного втручання, то фахівець назначає ендовазальну лазерну коагуляцію вен або ж склерозування судин.

СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Внутрішньосудинна лазерна коагуляція- це повноцінна альтернатива хірургічним операціям. Ця процедура не протребує цілодобового стаціонару, загальної анестезії, розрізів та накладання складних швів з довготривалим післяопераційним реабілітаційним періодом. Характер процедури мало травматичний та визнаний одним з найефективніших методів лікування варикозу  в цілому світі.

 

Без жодних розрізів на нозі, через катетер в просвіт хворої варикозом вени вводять лазерний прилад. Попередньо вену обколюють по всій довжині спеціальним розчином, що запобігає пошкодженню м`яких тканин навколо вени. Фахівець контролює просування світловоду за допомогою УЗД апарату. Потім вмикає лазерне випромінювання, що приводить до так званого склеювання вен в уражених ділянках. Спосіб ендовазальної лазерної коагуляції уражених варикозом вен уникає пошкоджень нервових закінчень та лімфатичних судин.

 

Також немає жодних показань до втрати чутливості шкіри після проведення процедури. Тривалість маніпуляції не більше 1,5 години. Через деякий час лікар-флеболог назначає повторний огляд , за для впевненості в сталому результаті  стану здоров’я пацієнта. Пацієнт перебуває на довготривалому контролі у лікаря, аж до повного одужання.  

Окрім візуального естетичного ефекту, пацієнти зазначають  що зникає набряк, біль, оніміння, важкість та дискомфорт.

 

Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал » міста Камянець–Подільський проводять широкий спектр найскладніших, передових, малоінвазивних  маніпуляцій за розумною ціною та гарантують одужання за умов дотримання всіх вказівок спеціаліста.

 

Запис на консультацію та діагностику проводять оператори колцентру за номером телефону (0382) 68-65-68

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Міла 20-06-2019 Приємно вражена обслуговуванням в клініці, ставленням до пацієнта. Записалася на прийом до судинного хірурга, телефонували напереддень і нагадували мені про прийом. Консультацією лікаря задоволена. Дуже вдячна! Рекомендую!

відділення: Флебологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом