Лікування тромбозу та тромбофлебіту вен нижніх кінцівок в Кам'янець-Подільському

Тупий біль в ногах навіть у спокої, гіперчутливість та набряки є сигналами тромбофлебіту і тромбозу – запальних патологій вен нижніх кінцівок, при яких утворюються тромби, які порушують вільний кровоток. 

У будь-який момент тромб може відірватися і закупорити судини серця, мозку або легень через що настає смерть. При підозрі на подібну патологію радимо негайно звертатися до флеболога медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському.

Чому розвивається тромбоз та тромбофлебіт  

Причини – у систематичному ушкоджені венозної стінки токсинами, запаленнями, аутоімунними хворобам, це підвищення густоти крові і уповільнення кровотоку. Цьому сприяє зайва вага, шкідливі звички, спадковість, гіподинамія і мала кількість випитої води. Супутні фактори – варикоз, інфекції, віруси, пухлини, вагітність/лактація, гормонотерапія, літній вік та ін.

Симптоматика захворювань

Ознаки, які не можна ігнорувати;

  • набряки, печіння і біль в ногах;
  • важкість і постійна втома ніг;
  • судоми м'язів литок;
  • поява судинної сіточки;
  • випираючі вени;
  • некроз і потемніння тканин;
  • виразки.

При глибокому тромбозі ситуація різко погіршується. Кінцівка дуже болить, локалізовано підвищується температура. Тромбоз провокує гостру ішемію і дистрофію тканин. 

Найгірше ускладнення полягає у відриві тромбу і його потраплянні у кровоток. Він може дійти до судин, які живлять головний мозок, серце і легені, й закупорити їх. Наприклад, може настати тромбоемболія, і якщо негайно не провести операцію, за кілька хвилин настає смерть.

Відчули ознаки тромбофлебіту або тромбозу? Негайно звертайтеся до флеболога медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському. Ми вирішимо проблему максимально безболісно, і за короткий період ви повернетеся до звичного ритму життя. Чим раніше ви почнете лікування, тим краще і безпечніше.

Методи лікування тромбозу і тромбофлебіту   

В сучасній медицині є широкі можливості для швидкої діагностики та безболісного лікування захворювань вен. Перш за все лікар-флеболог проводить опитування про симптоми й оглядає проблемну ділянку для постановки діагнозу.

Для уточнення необхідне:

  • УЗД поверхневих і глибоких судин нижніх кінцівок (оцінюється стан просвіту судини і її стінок);
  • тест на D-димер (вміст у крові білку, що є основою тромбу).  

Залежно від стадії, розташування тромбу і ускладнень фахівці призначають консервативне або хірургічне лікування. 

Суть медикаментозної терапії – розчинення тромбу антикоагулянтами, протизапальними та фібринолітичними препаратами і профілактика з антиагрегантами. Вони уповільнюють тромбоутворення, усувають запалення і відновлюють кровотік.

Допоміжний метод – компресія. Медичний трикотаж створює оптимальний і постійний тиск, що запобігає ускладненням. Також призначають мазі та фізіопроцедури.

Хірургічні методи

При неефективності консервативної терапії тромбофлебіту і тромбозу у судину встановлюють кава-фільтр. Це спеціальна сіточка, що пропускає чисту кров без згустків. Метод підходить для людей з гемофілією.

При великих розмірах або загрозі відриву тромбу і потенційний появі нових виконують тромбоектомію (видаляють тромб) або кросектомію (перев’язують вену і видаляють її певну ділянку).

В деяких випадках лікувальні методи можуть комбінуватися - програма складається індивідуально для кожного пацієнта. 

Гостра форма хвороби потребує суворого постільного режиму, щоб запобігти емболії. Через деякий час після операції пацієнту бажано ходити, але без додаткових навантажень.

Профілактика 

Передбачити хворобу складно, проте можна мінімізувати ризики. Фахівці медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському рекомендують бути фізично активним, при сидячій роботі – робити регулярні перерви на розминку, пити достатньо води, за наявності – скинути зайву вагу та носити одяг, що не перетискає судини. 

Сьогодні тромбоз стає все більш “молодою” хворобою й може виникнути навіть у людей до 40 років, тому слідкуйте за своїм самопочуттям і при перших ознаках звертайтеся по професійну допомогу. 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-флеболог, спеціаліст по УЗД : Палчей Василь Сергійович
Палчей Василь Сергійович Лікар-флеболог, спеціаліст по УЗД
Лікар-флеболог, спеціаліст по УЗД : Палчей Василь Сергійович
Палчей Василь СергійовичЛікар-флеболог, спеціаліст по УЗД

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Закінчив Івано-Франківський національний медичний університет, лікувальний факультет.

1-й рік інтернатури навчався в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, стажувався на базі хірургічного відділення Київської міської клінічної лікарні № 6 за спеціальністю хірургія.

2-й та 3-й рік інтернатури навчався в  Львівському національному університеті ім. Данила Галицького, стажувався на базі хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні та Лікарні Св. Пантелеймона за спеціальністю хірургія.

Протягом останніх двох років займається флебологією. Успішно лікує варикозну хворобу вен нижніх кінцівок найсучаснішими методами. Проводить ендовенозі лазерні втручання та  ехосклеротерапевтичні сеанси при варикозній хворобі. Склеротерапію при ретикулярному варикозі та телеангіектазію (судинні зірочки). Вміє професійно підбирати компресійний трикотаж. Професійно лікує трофічні виразки до повного загоєння.

29 червня 2023 року - Майстер-клас Діагностика та мініінвазивне лікування хронічних захворювань вен

29 червня - 01 липня 2023 року - Науково-практичній конференції з міжнародною участю  «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФЛЕБОЛОГІЇ»

11-13 жовтня 2023 - КОНГРЕС СУДИННИХ ХІРУРГІВ, ФЛЕБОЛОГІВ ТА АНГІОЛОГІВ УКРАЇНИ «СУХАРЕВСЬКІ ЧИТАННЯ»

Грудень 2023 року - спеціалізація ультразвукова діагностика

З 2023 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал» 


показати повний текст

відгуки
Іван 04-03-2024 Лікар Василь дуже уважний та прискіпливо оглянув мене та назначив лікування. До речі, порівнював ціни операції по венам в місті Камʼянець-Подільський, в Оксфорд Медікал найдешевше та надійніше, адже лікар зі Львова та досвідчений.

відділення: Флебологія

Міла 20-06-2019 Приємно вражена обслуговуванням в клініці, ставленням до пацієнта. Записалася на прийом до судинного хірурга, телефонували напереддень і нагадували мені про прийом. Консультацією лікаря задоволена. Дуже вдячна! Рекомендую!

відділення: Флебологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом