Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Ортопедія і травматологія
Ортопедія і травматологія

Лікування остеоартрозу в Кам'янець-Подільському

Лікування остеоартрозуБіль у суглобах, обмеження в русі, неприємні відчуття, - усі ці симптоми відчутні багатьом пацієнтам, особливо після 40-50 років. Їх причиною найчастіше є деформуючий остеоартроз - захворювання, що пов’язане зі змінами хрящової тканини в суглобах. Жінки хворіють удвічі частіше за чоловіків. Якщо ж остеоартроз не лікувати на ранніх стадіях, він призведе до більших проблем зі здоров’ям і навіть інвалідності. На жаль, статистика невтішна: хворобу опорно-рухового аппарату і ознаки дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів має кожен другий житель планети. Однак втрачати надію не слід - завдяки своєчасній діагностиці та профілактиці більше як половина хворих обходяться без операцій.  

Полегшити біль можна спеціальними медикаментами та фізпроцедурами, які правильно підберуть фахівці клініки «Оксфорд Медікал». 

ПРИЧИНИ ПОЯВИ ОСТЕОАРТРОЗУ

 • Спадкова схильність.

 • Зайва вага.

 • Надмірні навантаження на суглоби. Заняття такими видами спорту як важка атлетика, штанга, футбол.

 • Травми суглобів.

 • Малорухливий спосіб життя

 • Гормональні зміни у період менопаузи.

 •  Ендокринні порушення та судинна патологія (варикозна хвороба та атеросклероз судин нижніх кінцівок).

При остеоартрозі можуть пошкоджуватися будь-які суглоби, але найчастіше - колінні, кульшові, плечові, суглоби верхніх кінцівок, гомілково-ступневі. 

СИМПТОМИ ХВОРОБИ

Біль у суглобах виникає при навантаженні на хворий суглоб, при ходьбі, при дотику і зменшується в спокої, хоча ввечері і вночі біль знову дає про себе знати. Біль може з’являтися і на зміну погоди. 

 1. Скутість в суглобах, що триває до 30 хвилин.
 2. Хрускіт та обмеження рухливості при пасивних рухах 
 3. Припухання суглобів.
 4. Підвищення температури
 5. Поява вузликів в ділянках міжфалангових суглобів верхніх кінцівок 
 6. Важко ходити сходами, особливо спускаючись вниз. 

ЯК ДІАГНОСТУЄТЬСЯ ХВОРОБА

Насамперед лікар-травматолог здійснює оцінку клінічних симптомів, хворого можуть направити на рентгенографію змінених суглобів, магніторезонансну томографію  суглобів, ультразвукове дослідження. 

Зазвичай лікування остеоартрозу проводиться двома способами: 

Консервативним - таблетки, мазі, ін’єкції в суглоб.
Оперативним - ендопротезування суглобів.

Найперше завдання лікаря - призупинити розвиток хвороби і побороти біль. Для цього лікар призначить фізпроцедури, мазі, протизапальні препарати. Наступний етап лікування – покращення обмінних процесів у хрящах і затримка їхнього передчасного старіння та руйнування. Найкращий метод профілактики – плавання та раціональне харчування (виключити м’ясо, крім птиці і яловичини, солені, гострі та солодкі страви, бобові, продукти, які містять консерванти, спиртні напої. Вживати більше супів, овочів і фруктів (окрім винограду), молочних продуктів, каш, відварену рибу, зелень та горіхи). 

У клініці «Оксфорд Медікал» досвідчений лікар-травматолог встановить правильний діагноз і призначить індивідуальне раціональне лікування, завдяки якому ви збережете фізичну активність і позбудетеся надокучливої болі. 

Не терпіть біль, а записуйтеся на прийом до фахівців клініки «Оксфорд Медікал». Записатися на прийом можна через соціальні мережі або  за телефоном +38068-635-88-88 або (0382) 68-65-68. 

Наша адреса: пр. Грушевського, 21-В. 

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом