Проведення паравертебральних блокад в Кам'янець-Подільському

Паравертебральною блокадою називають анестезіологічну лікувальну процедуру, яка передбачає введення місцевого знеболювального, іноді разом зі стероїдними препаратами, в зону хребта, де нервові корінці виходять у спинний мозок (паравертебральний простір).

Цією дією тимчасово усувають нервову чутливість проблемної ділянки, що іннервується певними нервами цього рівня. Тому, якщо ви відчули сильний біль у спині після травми або при загостреннях хвороби, негайно зверніться до лікаря медичного центру «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському для проведення блокади і подальшого лікування.

Для чого роблять блокаду

Блокада широко застосовується при патологіях опорно-рухового апарату і для лікування болю в хребті і суглобах. Препарат вводять чітко в потрібну зону, що дозволяє найшвидшим способом зняти гострий біль і запалення. В даному випадку полегшення помітне після першої процедури.

Паравертебральна блокада дає швидке знеболення, майже без побічних ефектів, адже для блокади потрібна мінімальна доза препарату. Проте її має проводити висококваліфікований спеціаліст, який може точно визначити місця уколів і допомогти пацієнту при загостреннях остеохондрозу, радикуліту, невралгії, міозиту, протрузій та утиснення нервів і гриж.

Показання до процедури

Прямі показання до блокади – оперативні втручання, коли треба знеболити певну частину спини при розтині грудини, видаленні гриж, встановленні металевих конструкцій тощо.

Протипоказами є алергії, серцево-судинні захворювання, новоутворення у паравертебральному просторі, інфекції, вагітність та діабет.

Як проводиться блокада

Передусім, блокада рідко застосовується як окреме лікування. Усунення хвороби і тривалий ефект можливі при комплексному підході. Тому після діагностики й обстежень лікар призначає консервативне лікування протягом 10 сеансів.

Щоразу пацієнту проводять кілька процедур відповідно до плану терапії: фізіо- та мануальну терапію, масаж тощо. А блокаду виконують по завершенні процедур.

При гострому больовому синдромі укол можуть зробити ще при першому візиті.   

Етапи виконання паравертебральної блокади

Процедура складається з 5 етапів:

  1. Постановка венозного периферичного катетера;
  2. Прийняття пацієнтом сидячого/лежачого положення;
  3. Дезінфекція місця введення препарату;
  4. Підшкірне введення анестетика;
  5. Введення «блокадного» препарату у необхідні зони паравертебрального простору.

Правильно виконана процедура зменшує біль, знімає сильний спазм, усуває почервоніння і набряки, мінімізує потовиділення при проведенні операцій. Одразу після уколу пацієнт відчуває важкість і тепло, набряки слизової оболонки носа та біль в зоні ін’єкції. Але це нормальні прояви, які незабаром зникають.

Відновлення

Тривалість перебування у медцентрі залежить від типу операції. При малоінвазивних втручаннях пацієнт може йти додому за 2-3 години. Якщо оніміння минає повільно, краще лишитися під наглядом лікаря до ранку. 

При використанні блокади після фізіотерапевтичних процедур пацієнт також може піти додому через 1-2 години. Вдома дозволено займатися звичними справами, в тому числі – помірною фізичною працею.

Важливо!  До виконання паравертебральної блокади слід підходити дуже обережно, щоб не пошкодити судини і нерви. Щоб точно визначити діагноз і необхідність проведення процедури, зверніться до фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському. Тільки професійний лікар призначить тип і дозу препарату, а також кількість сеансів і допоміжних методів лікування.

Спеціаліст виконає процедуру у комфортних для вас умовах, враховуючи тонкощі анатомічного розташування нервів у спинному мозку. Тож записуйтеся на прийом, щоб ваше життя стало вільним від болю у спині.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.81, голосів: 96 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиОртопед-травматолог: Решетило Олег Аркадійович
Решетило Олег Аркадійович Ортопед-травматолог
Ортопед-травматолог: Решетило Олег Аркадійович
Решетило Олег АркадійовичОртопед-травматолог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

З 2006 по 2009 рік навчався в Кам’янець-Подільському медичному училищі-фельдшер.

В 2020 році закінчив Тернопільський Національний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського МОЗ України та здобув диплом спеціаліста.

В 2022 році закінчив інтернатуру та здобув кваліфікацію лікаря ортопеда-травматолога.

Працюю з 2022 року в КНП «БЦРЛ» Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради за фахом.

В січні 2022 року перед проходив АО курси «Базові принципи лікування переломів».  

З 2024 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал»


Проводжу:

·        консультацію та огляд;

·        лікування травм та захворювань опорно-рухового апарату;

·        лікування захворювань хребта;

·        лікування болей у суглобах, пошкоджень суглобів, зв’язок, сухожиль та інше.


З якими скаргами потрібно звернутись до лікаря ортопед-травматолога:

·        біль, хрускіт, набряк, порушення функції у суглобах;

·        скутість у суглобах;

·        деформацію кінцівок та стопи;

·        порушення ходи;

·        оніміння пальців рук;

·        біль в руках, стопах та спині тощо.

Любі пацієнти! У разі потреби звертайтеся, буду радий вам допомогти!

показати повний текст

відгуки
Олена 03-03-2024 Дуже чуйний лікар! Підібрав чудове лікування для мене. Моїй подрузі вколов блокаду, після якої вона дуже задоволена. Уважно вже подивиться та має підхід до кожного!
Катерина 28-02-2024 Хочу поділитися своїми враженнями від візиту до лікаря ортопеда-травматолога Олега Аркадійовича. Лікар виявився дуже уважним та доброзичливим, професійно пояснив усі нюанси моєї проблеми та запропонував найефективніший шлях лікування. Дякую за якісну та компетентну допомогу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом