Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Ортопедія і травматологія
Ортопедія і травматологія

PRP-терапія в Кам'янець-Подільському

PRP-терапіяА чи знали Ви, що за допомогою власної плазми можна вилікувати суглоби, кістки, зв’язки і сухожилля? PRP-терапію успішно використовують травматологи, спортивні лікарі, косметологи і трихологи. Доступна ця процедура і в Кам'янці-Подільському, в клініці «Оксфорд Медікал».  

СУЧАСНА ПРОЦЕДУРА

PRP-терапія - це безпечна процедура, яка дозволяє позбутися хвороб суглобів, кісток, зв'язок і сухожиль, забути про ліки і повернутися до звичного ритму життя.  Цілюща сироватка містить високу концентрацію компонентів, що сприяють відновленню тканин, оскільки використовуються не хімічні препарати, а власна плазма крові, збагачена тромбоцитами. 

Тромбоцити допомагають клітинам активніше ділитися, що сприяє відновленню пошкоджених тканин. Завдяки цьому швидше загоюються їх мікротравми, тріщини, відновлюється кісткова структура, пригнічуються запальні процеси.

Показами до проведення процедури РRР-терапії є запалення зв'язок (лігаментит), сухожилля (тендиніт), при надривах, часткових розривах і ушкодженнях зв'язок, сухожилля і м'язів, захворюваннях опорно-рухової системи (епікондиліт, плече-лопатковий періартрит, п'яткова шпора), профілактиці і лікуванні патологій хребта (остеохондроз, грижі і протрузії міжхребцевих дисків, сколіоз і кіфосколіоз), проблеми з утворенням хрящової і кісткової тканин. Для полегшення стану пацієнта цей методи використовуються при різних видах артрозу і артриту. 

ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД ПРОЦЕДУРИ

PRP-терапія допомагає:

 • усунути біль в суглобах;
 • зняти м'язовий спазм і зміцнити м'язи, що оточують суглоб;
 • поліпшити кровопостачання ділянки ураженого суглоба, суглобового хряща поживними речовинами;
 • відновити суглобову рідину;
 • стимулювати утворення кісткової і хрящової тканин;
 • прискорити період реабілітації після травм і операцій.

Сучасна методика має чимало переваг:

 • Нульовий ризик несумісності і ймовірності розвитку алергії - плазма власної крові повністю біосумісна з організмом людини;
 • Зменшення болю, запального процесу і прискорення процесу відновлення пошкоджених тканин;
 • Дозволяє зменшити дозування ліків або відмовитися від них;
 • Тривалий ефект після лікування;
 • Лікування причини хвороби, а не її симптомів;
 • Відсутність періоду реабілітації.

Щоправда, процедуру не призначають при вірусних і бактеріальних захворюваннях, тромбоцитопенії (різке зниження рівня тромбоцитів), лейкоцитозі (підвищення рівня лейкоцитів), онкології, низькому рівню гемоглобіну, коагулопатії (порушення згортання крові), цукровому діабеті, аутоімунних процесах, при психічних розладах, під час вагітності і годування, при підвищеній температурі тіла. 

ЯК ПРАЦЮЄ ПЛАЗМА

Лікар надасть вичерпну консультацію про PRP-терапію та як до неї підготуватися. За 5 днів до процедури забороняється курити, вживати алкоголь, приймати антикоагулянти. За 4 години до процедури не можна їсти. Перед забором крові не варто хвилюватися - стрес може вплинути на якість біоматеріалу. Після забору невеликої кількості крові (8-10 мл) з вени і центрифугування її в спеціальній оригінальній пробірці, отримуємо плазму, збагачену тромбоцитами. За допомогою ін'єкції її вводять в уражений суглоб, пошкоджені сухожилки чи м'язи. Маніпуляція може здійснюватися під місцевою анестезією та контролем УЗД. Курс лікування - 3-10 ін’єкцій, інтервал між якими 5-7 днів. Кількість ін’єкцій визначає лікар, зважаючи на запущеність хвороби, стан м’яких тканин тощо. 

Проконсультуватися у лікаря-травматолога і більше дізнатися про PRP-терапію можна у клініці «Оксфорд Медікал». Записатися на прийом можна через соціальні мережі або  за телефоном +38068-635-88-88 або (0382) 68-65-68. 

Наша адреса: пр. Грушевського, 21-В. 

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом