Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Безопераційне лікування геморою

Безопераційне лікування геморою Оксфорд МедікалГеморой – неприємне захворювання, що викликає свербіння та біль в області прямої кишки. Відтак багато пацієнтів довгий час відтягують звернення до лікаря-проктолога через страх перед можливістю проведення операції у такому місці та довгий процес реабілітації.

 Та все ж таки не варто затягувати із лікуванням геморою, адже чим раніше ви звернетеся до кваліфікованого спеціаліста, тим швидше позбавите себе від неприємностей. Окрім цього, не треба боятися звернутися з такою проблемою до лікарів, адже медичний центр «Оксфорд Медікал» пропонує безопераційне лікування геморою за допомогою латексних кілець.

ПРОЦЕДУРА ЛІКУВАННЯ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ

   Під час проведення процедури латексними кільцями, що переважно проходить у два-три рази з перервою впродовж 14 днів, на ніжку гемороїдального вузла лікар-проктолог надягає латексне кільце, яке має перетиснути та перерізати цю ніжку. Опісля цього вузол геморою відмирає та відлітає від слизової оболонки прямої кишки. Вже через декілька тижнів гемороїдальний вузол замінюється сполучною тканиною.

  Метод лікування геморою латексними кільцями є дуже простим. Процедура триває всього 10 хвилин, завдяки чому пацієнт може не відриватися від звичного способу життя.

  Такий спосіб позбавлення від геморою використовують переважно при захворюванні другої та третьої стадії, оскільки на першій стадії ніжки гемороїдального вузла ще є не надто розвинутими і це значно ускладнює натягання кільця. А при четвертій стадії геморою вузли є такими великими, що важко відрізнити зовнішні гемороїдальні вузли від внутрішніх. Та все ж таки, якщо це зробити можливо, то навіть на четвертій стадії можна застосовувати лікування геморою латексними кільцями.

Лікування геморою Кам'янець-ПодільськийПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ

До основних плюсів боротьби з гемороєм за допомогою кілець з латексу належать:

  • простота та легкість процедури;
  • можливість проводити звичний спосіб життя
  • відсутність кровотечі;
  • комфорт для пацієнта.

Позбавтеся геморою завдяки лікарям відділення проктології в МЦ «Оксфорд Медікал Кам’янець-Подільський» – телефонуйте: (0382) 68-65-68.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом