Працюємо з страховими компаніями

Лікування парапроктиту в Кам'янець-Подільському

Про проктологічні захворювання незручно говорити, але їх наявність суттєво впливає на якість життя.

Однією із найгостріших, у всіх розуміннях слова, проктологічних проблем є парапроктит - гнійне запалення тканин, що оточують пряму кишку. Розрізняють гострий та хронічний парапроктити, причому другий є прямим наслідком неповного лікування першого.

СИМПТОМИ ТА ПРИЧИНИ ПАРАПРОКТИТУ

Як правило, хвороба виникає від невиконання правил особистої гігієни, травматичних маніпуляцій в області анального проходу, наявності інших задавнених проктологічних проблем: анальних тріщин, геморою тощо.

 

 

Симптомами парапроктиту є:

  • слабкість, ломота у тілі;

  • підвищення температури тіла, гарячка;

  • біль у районі прямої кишки та промежини;

  • почервоніння шкіри навколо заднього проходу;

  • відчуття болю в районі заднього проходу при дотику.

У разі відсутності лікування упродовж кількох днів температура тіла наростає, біль посилюється, можлива затримка дефекації та сечовипускання.

 

 

Чому з’являються такі симптоми? Це можливо, коли людина не слідкує за гігієною, можливе потрапляння інфекції на шкіру в районі ануса. Через протоки залоз, що розташовані поблизу, інфекція потрапляє в оточуючі тканини. З цієї причини розвивається запалення, формується гнійник. Без звернення до лікаря, він може призвести до серйозних наслідків.

ДІАГНОСТИКА ПАРАПРОКТИТУ

Перший парапроктит завжди гострий, який супроводжується зазначеними вище симптомами. Якщо перший випадок не вилікуваний, тоді може виникати хронічний парапроктит, причому симптоми у разі рецидиву не так гостро виражені.

 

Місце розташування гнійника може бути різним. Він може знаходитися як безпосередньо під шкірою промежини, так і глибоко між м’язами.

Захворювання виявляється під час огляду у лікаря та пальпуванні прямої кишки. Щоб виключити можливість ускладнень гострого парапроктиту жінкам рекомендовано пройти огляд у гінеколога, а чоловікам – в уролога.

ЛІКУВАННЯ ПАРАПРОКТИТУ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ»


Лікування гострого парапроктиту виключно хірургічне. Операцію потрібно виконати одразу після встановлення діагнозу. Операція проводиться з використанням анестезії, а метою її є видалення гною.

 

 

Проте вказана операція не є радикальною, і бореться лише із симптомами, власне, із нагноєннями. Після неї можливе повторне утворення гнійника, оскільки під час першого оперативного втручання через гострий стан пацієнта практично неможливо усунути канал запалення (свищ). Для того, щоб досягнути максимального лікувального ефекту, лікарі рекомендують проводити повторну операцію для видалення свищового каналу. У результаті повторного втручання повністю руйнується зв’язок між порожниною кишечника і місцем, де набирається гній, що забезпечує повне одужання.

 

Операції із видалення свищового каналу проводять фахівці медичного центру «Оксфорд Медикал» у Кам’янці-Подільському із застосуванням місцевої анестезії. У разі появи проктологічних симптомів, ви можете звернутися до лікарів центру, де отримаєте кваліфіковану консультацію та необхідне лікування.

 

 

Для попереднього запису на консультацію у відділення проктології МЦ «Оксфорд Медикал» звертайтеся за телефоном (03849) 56 100 та +38068-635-8888.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКовальчук Андрій Андрійович Лікар хірург-проктолог
Ковальчук Андрій АндрійовичЛікар хірург-проктолог

пр. Грушевського, 21в;

інформація про лікаря

2015р. – закінчив Тернопільський Державний Медичний Університет ім. І.Я. Горбачевського.

2015-2018рр. – пройшов інтернатуру на базі КМКЛ №6 за спеціальністю «Хірургія».

2018р. – аспірант кафедри хірургії.

2019р. – учасник «ІІ Буковинського хірургічного форуму»

2019р. – працює в МЦ Оксфорд Медікал на посаді лікар хірург-проктолог.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом