Ректороманоскопія в Кам'янець-Подільському

Ретроманоскопія

Діагностика – основа будь-якого лікування, тож ретельне обстеження і точний діагноз підвищують шанси на успішне лікування проктологічних проблем.

Для встановлення коректного діагнозу у проктології застосовують різні методи, проте одним із найбільш поширених та дієвих є ректороманоскопія.

Ректороманоскопія – це метод дослідження нижніх відділів кишечника шляхом візуального огляду їхньої внутрішньої поверхні.

Для проведення такого дослідження використовується особливий прилад – ректороманоскоп, який дає змогу за допомогою оптичних окулярів оглянути внутрішню поверхню кишечника, а також виконати ряд маніпуляцій.

Ректороманоскопія дозволяє:

 • виявити проктологічні захворювання;
 • перевірити наявність злоякісних та доброякісних пухлинних утворень;
 • виявити та видаляти поліпи;
 • взяття матеріалу для гістолочного дослідження пухлин на злоякісність;
 • електрокоагуляція новоутворень;
 • коагуляція судин при кровотечах.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОКТОЛОГІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Нерідко хворі зволікають із проведенням діагностичних процедур, мотивуючи це різними суб’єктивними причинами. Проте багаторічний досвід роботи клініки «Оксфорд Медікал» доводить, що своєчасне звернення до лікаря та діагностика захворювань на ранніх етапах дають більше шансів на ефективне лікування і одужання.

До лікаря варто звернутися, якщо ви спостерігаєте такі симптоми:

 • біль в аноректальній області;
 • закрепи, що чередуються з діареєю;
 • труднощі або дискомфорт при дефекації;
 • кров’яні або слизисті виділення із прямої кишки;
 • відчуття стороннього тіла у задньому проході або неповного спорожнення кишечника.

Окрім того, якщо при профілактичних оглядах з’являється підозра на онкологічну патологію кишечника або ви страждаєте на хронічний геморой і запалення, тоді лікар під час попередньої консультації порекомендує вам ректороманоскопію.

Ця процедура також може мати і профілактичний характер, допоможе виявити тріщини прямої кишки, виразковий коліт, аномалії розвитку дистального відділу кишечника, поліпи, пухлини та інші патологічні утворення, своєчасне усунення яких дасть змогу почувати більш комфортного кожного дня.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОКТОЛОГІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Проктологічна діагностика, зокрема, ректороманоскопія, потребує попередньої підготовки, яка повинна розпочатися за дві доби до проведення обстеження.

Варто виключити із раціону продукти, що можуть спровокувати зайве газоутворення, тобто бобові, більшість фруктів та овочів, вівсяну та пшеничну каші, а також варто утриматися від великої кількості виробів з борошна, хліба, кондитерських виробів, газованих напоїв, жирної риби і м’яса, вживання алкоголю.

Рекомендовано вживати дієтичне відварене м’ясо та птицю, кисломолочні продукти, рисові або манні каші, приготовані на воді.

За день до обстеження необхідно провести очищення кишечника. Дієві і зручні методи порадять лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» під час попередньої консультації.

РЕКТОРОМАНОСКОПІЯ В «ОКФОРД МЕДІКАЛ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ»

У клініці «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському висококваліфіковані фахівці якісно проводять діагностику проктологічних захворювань. Використовуючи методи ректороманоскопії тут виконують процедури, які зможуть забезпечити визначення точного діагнозу та подальшого формування програми ефективного лікування виявленої проблеми.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург, проктолог, вищої категорії, кандидат медичних наук: Іваніцький Андрій Іванович
Іваніцький Андрій Іванович Лікар хірург, проктолог, вищої категорії, кандидат медичних наук
Лікар хірург, проктолог, вищої категорії, кандидат медичних наук: Іваніцький Андрій Іванович
Іваніцький Андрій ІвановичЛікар хірург, проктолог, вищої категорії, кандидат медичних наук

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

У 1999 році закінчив Тернопільську державну медичну академію ім. Горбачевського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю Лікувальна справа. 

У 2018 році,  захистив дисертацію за спеціальністю хірургія, та здобув науковий ступінь кандидат медичних наук.

У 2021 році закінчив університет державної фіскальної служби України. Освітня програма «управління бізнес-процесами на підприємстві» акредитована. «Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти» здобув кваліфікацію магістра з економіки ступень вищої освіти магістр галузь знань «Соціальні та поведінкові науки» спеціальність «Економіка».
Постійно оновлюю свої знання щодо лікування та діагностики.

показати повний текст

відгуки
Інна 08-03-2024 Першокласний проктолог, огляд пройшов безболісно, делікатно, хоч я і дуже хвилювалася, але лікар-спеціаліст своєї справи. Орієнтувалася на гарні відгуки і не помилилась. Рекомендую однозначно!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом