Радіохвильове лікування геморою в Кам'янець-Подільському

Видалення геморою радіохвильовим ножем або апаратом “Сургітрон” – це сучасний лікувальний метод, шо відрізняється безпекою, ефективністю, відсутністю ускладнень та безконтактним проведенням.

Таке лікування застосовують при зовнішніх формах геморою в т. ч. на пізніх стадіях. В процесі використовують спеціальне обладнання і УЗ пристрій для контролю перебігу операції.

При ознаках геморою звертайтеся до фахівців медичного центру “Оксфорд Медікал” у Кам’янці-Подільському для кваліфікованої допомоги і швидкого одужання!

Особливості методу

Лікування радіохвилями передбачає видалення гемороїдального вузла за рахунок тепла, яке м’які тканини виділяють у відповідь на високочастотні радіохвилі від 3,8 до 4 МГц. Промінь спрямовують на проблемне місце, де він здійснює розсічення, одночасно випаровуючи внутрішньоклітинну рідину в ураженій зоні.

Лікування радіохвилями має переваги у високій ефективності (понад 90% випадків абсолютного одужання), швидкості процедури (не більше 30 хв.), відсутності крововтрат, рубців і травматизації прилеглих тканин, ризику інфікування. Після втручання людина повертається до звичного життя у період 5-14 днів, а сама процедура не потребує госпіталізації. Також процедуру можна проводити і дорослим, і дітям.

Висічення радіохвилею проводять на усіх чотирьох стадіях розвитку патології. Також для методу характерний мінімальний ризик рецидиву.

Операцію здійснюють під місцевим наркозом у спеціальному кріслі. При втручанні гладка мускулатура не спазмується, оскільки не зачіпаються нерви. Тому під час процедури пацієнт не відчуває болю, а після – не стикається з ускладненнями і побічними ефектами.

Процедура триває 15-30 хв. Реабілітація у стаціонарі – не потрібна. Пацієнт може одразу вирушати на роботу, додому, у ін. справах. Серед обмежень у перші дні – лише фізичні перевантаження, лазня, гостра їжа та алкоголь.

Застосування радіохвиль заборонено у випадку: наявного кардіостимулятора, при важких розладах психіки й епілепсії, онкології товстої  кишки, при хронічних інфекціях та патологіях крові.

Діагностика і підготовка до процедури

Після консультації, опитування та первинного огляду проктолог направляє пацієнта на аналізи для виключення супутніх патологій та ускладнень, що можуть бути протипоказанням до операції.

Для уточнення обстежують товсту кишку (її нижній сегмент) за допомогою аноскопії та ректороманоскопії. Вони дозволяють отримати детальну інформацію про проблему і оцінити стан хворого.

При задовільних результатах аналізів узгоджується дата і час операції. У день процедури дозволений сніданок, а за 2 години до маніпуляції – клізма для очищення кишечника.

Етапи видалення геморою радіохвильовим методом

Процедура проводиться у положенні лежачи на спині. Ноги – трохи розведені, зігнуті в колінах і підтягнуті до живота, фіксуються на тримачах.

Радіохвильове видалення проходить у кілька етапів:

  • застосовують місцеву анестезію;
  • при ускладненому огляді проблемних зон до прямої кишки вводять ректоскоп для контролю;
  • в тканину гемороїдального вузла вводять електрод (глибина – 5-10 мм);
  • подають радіочастотні хвилі через апарат Сургітрон.

Радіохвильова дія припиняється після того, як оброблювані тканини набувають білястого кольору і висушуються. За сеанс можливо вилікувати кілька вузлів геморою.

Після операції по мірі зниження дії анестезії може виникнути незначний дискомфорт, який швидко проходить.

Відновлення

Реабілітація може відбуватися без медикаментів і займає до 2 тижнів. Тимчасова низька працездатність перші 5 днів – норма.

Крім прийому НПЗП, дозволені сидячі теплі ванни. Перші дні обмежте фізичні активності і надмірну напругу при випорожненні та виключте з раціону страви і продукти, що провокують закреп. Для впевненості у відсутності ускладнень і оцінки результату лікар призначає повторний огляд.

Не зволікайте з візитом до проктолога медичного центру “Оксфорд Медікал” у Кам’янці-Подільському та отримайте якісне і сучасне лікування геморою на будь-якій стадії!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург, проктолог, вищої категорії, кандидат медичних наук: Іваніцький Андрій Іванович
Іваніцький Андрій Іванович Лікар хірург, проктолог, вищої категорії, кандидат медичних наук
Лікар хірург, проктолог, вищої категорії, кандидат медичних наук: Іваніцький Андрій Іванович
Іваніцький Андрій ІвановичЛікар хірург, проктолог, вищої категорії, кандидат медичних наук

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

У 1999 році закінчив Тернопільську державну медичну академію ім. Горбачевського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю Лікувальна справа. 

У 2018 році,  захистив дисертацію за спеціальністю хірургія, та здобув науковий ступінь кандидат медичних наук.

У 2021 році закінчив університет державної фіскальної служби України. Освітня програма «управління бізнес-процесами на підприємстві» акредитована. «Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти» здобув кваліфікацію магістра з економіки ступень вищої освіти магістр галузь знань «Соціальні та поведінкові науки» спеціальність «Економіка».
Постійно оновлюю свої знання щодо лікування та діагностики.

показати повний текст

відгуки
Інна 08-03-2024 Першокласний проктолог, огляд пройшов безболісно, делікатно, хоч я і дуже хвилювалася, але лікар-спеціаліст своєї справи. Орієнтувалася на гарні відгуки і не помилилась. Рекомендую однозначно!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом