
При тривалому відкладанні лікування геморою, можуть виникати ускладнення, зокрема і тромбоз гемороїдальних вузлів. Таку назву має ускладнення зовнішнього геморою, яке утворюється у випадаючих вузлах.
Тромбоз – це утворення тромбу у гемороїдальному вузлі, яке, як правило, стається через несвоєчасне звернення до лікаря. Він супроводжується сильними болями та дискомфортом. Виникати може з різних причин:
Переохолодження.
Вживання великої кількості алкоголю.
Проноси або запори.
Пiднімання великої ваги та інші фактори.
Унаслідок перерахованих та інших факторів відбувається збільшення тиску всередині черевної порожнини, що провокує сильний прилив крові до малого тазу. Через це можуть лопнути судини прианальної зони і формується тромбоз – згустки венозної крові, що утворюють гематому на наявних зовнішніх гемороїдальних вузлах та внутрішніх при їх випадінні.
ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ УСКЛАДНЕНЬ ГЕМОРОЮ
Тромбектомія – це видалення тромбу із вузла, в якому він утворився. Вона забезпечує практично повне позбавлення від тромбозу, і найчастіше проводиться у тих випадках, де консервативне лікування медикаментами та іншими засобами очікувано не дасть потрібного результату.
Показання до проведення тромбектомії наступні:
Випадки, коли стан пацієнта із гемороєм погіршується, виникає запалення гемороїдальних вузлів.
Сильні больові відчуття та кровотечі.
Виникнення гнійного запалення.
Некроз гемороїдальних вузлів.
Парапроктити (гнійні утворення) на гемороїдальних вузлах.
Ця операція проводиться амбулаторно, у кабінеті проктолога і не потребує госпіталізації. Після тромбектомії, як правило, настає миттєве полегшення больових відчуттів. Запалення гемороїдального вузла спадає у період від 2-х днів до тижня.
Підготовка до тромбектомії нескладна. Потрібно очистити шлунок за допомогою клізми, нічого не їсти, здати аналізи крові і сечі перед процедурою.
Тромбектомія – це операція, яка не виліковує геморой, а лише усуває наслідки ускладнень. Реабілітаційний термін після такої процедури мінімальний – людина уже практично одразу може повернутися до звичайного ритму життя. Ризик повторного утворення тромбозу у вузлах після тромбектомії практично відсутній.
РАДІОХВИЛЬОВА ТРОМБЕКТОМІЯ АПАРАТОМ SURGITRON
З використанням Surgitron проктолог робить атравматичний надріз, за допомогою якого усуває проблему. Основа роботи апарату – високочастотні радіохвилі, які викликають випаровування рідин всередині клітин, тобто, фактично, випаровування клітин, на які направлений апарат.
Завдяки направленій дії радіохвиль травмування оточуючих тканин мінімальне або взагалі відсутнє.
До переваг застосування апарату Surgitron та радіохвильової хірургії у проктології також відносяться:
Відсутність шрамів, рубців після втручання.
Відсутність болю при рахіохвильовому надрізі.
Дія хвиль не провокує нагрівання тканин.
Антисептична дія апарату, яка протидіє проникненню інфекції і попереджує запальний процес.
Короткий період післяопераційного відновлення тканин.
Мінімальна ймовірність рецидиву, що забезпечує високу ефективність лікування.
Використання радіохвиль не викликає больових відчуттів, тому тромбектомія апаратом Surgitron проводиться без анестезії.
ТРОМБЕКТОМІЯ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»
Скористатися усіма перевагами радіохвильової хірургії у лікуванні тромбозу гемороїдальних вузлів ви можете, звернувшись до медичного центру «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському. Ми гарантуємо Вам консультації кваліфікованих фахівців та ефективне лікування проктологічних проблем сучасними методами.
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ