Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Лікування фімозу в Кам'янець-Подільському

Фімоз – це нездатність прибрати крайню плоть позаду голівки пеніса. Біля 96% хлопчиків народжуються з таким природним «фізіологічним» фімозом. Він захищає голівки під крайньою плоттю і уретрою (сечовою трубкою) від таких речей, як мікроби. Більшість хлопчиків не мають проблем з поверненням крайньої плоті (фімоз) після досягнення трирічного віку. Якщо така проблема виникає у старших хлопчиків або дорослих чоловіків, потрібно звернутися до лікаря.

СИМПТОМИ ФІМОЗУ

Лікування фімозу Оксфорд МедікалСимптоми фімозу можуть включати:

  • неможливівсть вивести голівку статевого члена;

  • біль при сечовипусканні;

  • хвороблива ерекція;

  • парафімоз (коли крайня плоть не може повернутися в нормальне положення).

Цей розлад статевого члена зазвичай ділиться на дві форми: фізіологічний і патологічний фімоз.

1. Вроджений фімоз – це нормальний стан, при якому діти народжуються з щільною крайньою плоттю, а відділення відбувається в пізньому дитинстві і ранньому підлітковому віці.

2. Набутий фімоз відбувається через запалення або рубцювання.

 

Лікування залежить від віку чоловіка, складності і виникаючих симптомів. Якщо фімоз зберігається, але не викликає жодних проблем, ви можете почекати до трьох років, перш ніж звернутися до лікаря. Лікар огляне його і подивиться, чи може крайня плоть трохи відступити чи ні. Лікар також визначить чи є це природним або придбаним фімозом, і чи може відтяжка крайньої плоті привести до парафімозу.

 

Лікування може включати: місцеве застосування кортикостероїдів або хірургічне втручання.

Стероїдна мазь, зазвичай застосовується на місцевому рівні. Це лікування дає ефект у більше ніж 70% випадків. Мазь пом’якшує крайню плоть і застосовується впродовж 4-6 тижнів.  

 

Якщо лікування стероїдами не дає результату, тоді на допомогу приходить лікування хірургічним методом. Операція часто проводиться під загальною анестезією у дітей. У дорослих найчастіше виконується з використанням місцевого анестетика.

ФІМОЗ ПРОТИ ПАРАФІМОЗУ

Невчасне звернення до лікаря може загрожувати загостренням фімозу, в наслідок чого може розвинутися парафімоз. Парафімоз, може також виникати, коли крайня плоть забирається, але не може бути повернена в нормальне положення. Це може стати причиною для виклику невідкладної медичної допомоги. Одним з ускладнень парафімозу є зменшення припливу крові до кінця статевого члена.

 

Варіанти лікування парафімозу аналогічні варіантам лікування фімозу. При виявленні перших симптомів, ні в якому разі не займайтеся самолікуванням, адже своєчасне звернення до кваліфікованих спеціалістів допоможе швидко вирішити вашу проблему. Якщо парафімоз триває впродовж декількох годин, відбуваються зміни кольору або виникає біль, треба негайно отримати медичну допомогу.

ЛІКУВАННЯ ФІМОЗУ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Ви можете отримати лікування в амбулаторному кабінеті уролога. Кваліфікований лікар уролог нашого медичного центру допоможе вам вирішити вашу проблему якнайшвидше і не відриваючи вас від звичного способу життя. Лікар проведе огляд, знайде причину проблеми і назначить лікування. Додаткові обстеження зазвичай не потрібні. Довіртеся нам і ми подбаємо про ваше здоров’я.

Попередній запис за номером: (0382) 68-65-68; +38068 635 8888.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом