Лікування стресового нетримання сечі у жінок в Кам'янець-Подільському

Стресове нетримання сечі (СНС) у жінок представляє непідконтрольне сечовиділення під час кашлю, чхання, фізичної активності та навіть банальної зміни пози.

Така патологія є результатом недостатності опору уретри на підвищений інтраабдомінальний тиск. Тобто замикальний механізм уретри втрачає міцність. У подібній ситуації рекомендуємо негайно звернутися до уролога медичного центру «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському та розпочати лікування.

Причини захворювання

Здебільшого на недугу страждають жінки після 45 років. Органи малого тазу опускаються, а рівень естрогенів – стрімко знижується, й настає менопауза. Інші причини – травми та аномалії розвитку сечівника і тазу, важкі пологи та операції, фізичне перевантаження або гіподинамія, ожиріння та спадковість.

СНС приносить значний психоемоційний дискомфорт. Пацієнтки з таким діагнозом часто мають психічні розлади, виражену пригніченість, тривожність і замкнутість. Згодом у них розвивається соціопатія, вони не виходять з дому і не спілкуються з оточуючими. При цьому хворі вкрай рідко наважуються звернутися по медичну допомогу через невпевненість. 

Але варто пам’ятати, що проблема не піде сама собою. Ба більше, з кожним роком вона призводитиме до більшого дискомфорту. Тому не соромтесь звертатися до уролога медичного центру «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському – фахівець застосовує передові методи дослідження і терапії, щоб повернути жіноче здоров’я і впевненість.

 Методи діагностики і лікування

На першій консультації застосовується суб’єктивна діагностика: опитування і збір анамнезу, огляд. Також бажано вести щоденник сечовипускання, який надасть лікарю чіткішу клінічну картину.

Для уточнення діагнозу уролог відправляє пацієнтку на уродинамічне дослідження (УДД), УЗД, гінекололгічні обстеждення, уретроцистоскопію. УДД складаються з кількох тестів для оцінки функціонального стану уретри і міхура, мускулатури каналів та сфінктера: цистометрія, урофлоуметрія, профілометрія, тест «натискання-потік» тощо. За результатами лікар визначає патофізіологію розладів сечовипускання і розробляє індивідуальний план лікування.

Консервативна терапія є ефективною для молодих пацієнток і на початкових стадіях нетримання. Сюди відноситься прийом медикаментів, фізіотерапія, електростимуляція мускулатури та ЛФК, спрямовані на роботу із тазовим дном. Проте найбільшу результативність має хірургічна корекція.

Види операцій СНС у жінок

Петлеві/слінгові операції (TVT, TVT-O) є найбільш поширеними і дають позитивний результат у понад 90% випадків. Передбачають «підвішування» сечового міхура за рахунок лобково-вагінальних лігатур, які створюють підтримку. 

Лікар бере основу із біосумісного синтетичного або гетероматеріалу, яка підводиться під сечовивідний канал і на передню стінку черева з фіксацією.   

Тривалість маніпуляції – не більше 30 хв. Жінка перебуває в стаціонарі добу, після чого може повернутися до звичного ритму життя. В результаті знижується перевантаження сфінктера, і повертається контроль сечовипускання.

Іноді проводять пластику піхви з пересадкою сфінктера міхура (навколо шийки міхура встановлюють манжету, а до статевої губи вводять гідравлічний насос). Також в медичній практиці застосовують ін’єкції з бичачим колагеном: виконують під місцевим наркозом до підслизового шару сечовивідного каналу.

Щоб попередити розвиток СНС, необхідно зміцнювати м’язи тазового дна, правильно харчуватися, обмежити вживання алкоголю або зовсім його виключити, зберігати нормальну активність та вчасно звертатися до уролога медичного центру «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському при появі неприємних симптомів. Фахівці допоможуть позбутися нетримання сечі безболісно, ефективно та без ускладнень.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-уролог: Семенович Анна Василівна
Лікар-уролог: Семенович Анна Василівна
Семенович Анна Василівна Лікар-уролог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Мене звати Семенович Анна Василівна, я лікар уролог- лікую не лише чоловіків ,а й жінок.

У 2018р успішно закінчила ВНМУ ім.М.І.Пирогова і без роздумів продовжила лікарський шлях в напрямку урологія.

Проходила інтернатуру в уролочічному відділенні Хмельницької обласної лікарні, де й працюю по теперішній час.

Є учасником різноманітних семінарів, курсів підвищення кваліфікації та конференцій (в т.ч.зарубіжних).

Проводжу лікування різноманітних уролочічних захворювань не тільки консервативне, але й хірургічне.

Проводжу такі оперативні втручання:

  • обрізання крайньої плоті;
  • оперативне лікування передчасної еякуляції;
  • пластика короткої вуздечки; збільшення статевого члена;
  • лікування водянки оболонок яєчка;
  • вазорезекція, орхідектомія;
  • трансуретральну резекцію простати та сечового міхура;
  • видалення конкрементів із сечового міхура;
  • біопсія простати
  • оперативне лікування нетримання сечі
  • цистоскопія (ендоскопчіне обстеження сечового міхура)
показати повний текст

відгуки
Юрий 14-08-2023 Ішов до лікаря у відчаї вийшов від лікаря зборшевского з вирішеною проблемою зі спокоєм на душі рекомендую

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом