Збільшення статевого члена у чоловіків в Кам'янець-Подільському

Часто чоловіки бувають незадоволені параметрами свого статевого органу, що викликає комплекси і психоемоційний дискомфорт у статевому житті. 

Для підвищення впевненості у собі і самооцінки, виправлення косметичних дефектів та поліпшення особистого життя, чоловіки вдаються до збільшення члена – зробити це можна у медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському.

Важливо! Пацієнтам, які розглядають можливість збільшення статевого члена, необхідно проконсультуватися з професійним лікарем, який проведе обстеження та визначить переваги та можливі ризики такого втручання й підбере метод процедури згідно з індивідуальними особливостями анатомії та загального стану здоров’я чоловіка. 

Також перед операцією треба пройти медогляд та розповісти фахівцю, на який результат ви очікуєте.

Способи збільшення статевого члена

Загалом для досягнення ефекту застосовується декілька методів.

Лігаментотомія 

Операція для подовження органу. Маніпуляція передбачає перетинання зв’язок, що утримують член у промежині. Так вільна зона пеніса збільшується через зменшення прихованої (внутрішньої) частини.

Перед втручанням чоловік має пройти ЕКГ, здати аналізи крові та сечі, на ВІЛ, сифіліс, гепатити. Операція триває близько години й проводиться під наркозом, тому уролог обов’язково консультується з анестезіологом.

Після втручання протягом 3 місяців пацієнт має носити прилад – екстендер, який закріплює результат, перешкоджає спайкам та відновлює тканини органу. Також треба дотримуватися інтимної гігієни, знизити фізичну активність і тимчасово утриматися від статевих контактів.

Ліпофілінг 

Збільшення товщини члена за рахунок ін’єкцій. Жирову тканину вводять в орган, після чого він збільшується в діаметрі. Тканини забирають із місць надлишкових відкладень (сідниці, живіт тощо), проводячи ліпоаспірацію. При цьому жирова клітковина має бути виключно пацієнта, що допоможе уникнути алергії. 

На статевому органі роблять мікропрокол, куди поміщають тканину, потім накладають пластир і пов’язку. 

Основне правило реабілітації – утримання від сексу. Але зауважте, що жирова тканина з часом розсмоктується, що призводить до повернення члена до початкових розмірів. Після операції чоловіча репродуктивна здатність повністю зберігається. 

Також існують додаткові методи збільшення статевого органа:

Вакуумні помпи

Це колба, яку одягають на член і викачують з неї повітря. Всередині знижується тиск, що сприяє витягуванню тканин органу. Проте застосовувати цей метод треба обережно, оскільки можна пошкодити судини, що призведе до зниження ерекції.

Екстендер

Тренажер, який механічно розтягує тканини пеніса. Надягають його на геніталії й носять протягом півроку, по 8 год/добу. Але більший ефект екстендер дає після операції з подовження члена, а сам по собі може мати лише короткочасний результат.

Додатково застосовують медикаменти та вітамінні комплекси, які покращують якість ерекції, при цьому на фізичний розмір вони ніяк не впливають. 

Щодо чарівних «вправ» для збільшення статевого органу – їх не існує. Проте фізична активність сприяє нормальному кровотоку в області тазу і підтримує м’язи в тонусі, що позитивно впливає на еректильну функцію й покращує якість статевого життя.  

Головне – пам’ятайте про унікальність кожної людини. І якщо операції по збільшенню члена не є медичним показанням для виправлення дефектів, варто відверто поспілкуватися з партнеркою та почути власні бажання і потреби. Можливо, проблема криється у психологічних моментах. 

Якщо ж питання про процедуру стоїть гостро, не варто приймати самостійні рішення з вибору процедури. Звертайтеся до фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському для консультації та прийняття зваженого рішення.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-уролог: Семенович Анна Василівна
Лікар-уролог: Семенович Анна Василівна
Семенович Анна Василівна Лікар-уролог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Мене звати Семенович Анна Василівна, я лікар уролог- лікую не лише чоловіків ,а й жінок.

У 2018р успішно закінчила ВНМУ ім.М.І.Пирогова і без роздумів продовжила лікарський шлях в напрямку урологія.

Проходила інтернатуру в уролочічному відділенні Хмельницької обласної лікарні, де й працюю по теперішній час.

Є учасником різноманітних семінарів, курсів підвищення кваліфікації та конференцій (в т.ч.зарубіжних).

Проводжу лікування різноманітних уролочічних захворювань не тільки консервативне, але й хірургічне.

Проводжу такі оперативні втручання:

  • обрізання крайньої плоті;
  • оперативне лікування передчасної еякуляції;
  • пластика короткої вуздечки; збільшення статевого члена;
  • лікування водянки оболонок яєчка;
  • вазорезекція, орхідектомія;
  • трансуретральну резекцію простати та сечового міхура;
  • видалення конкрементів із сечового міхура;
  • біопсія простати
  • оперативне лікування нетримання сечі
  • цистоскопія (ендоскопчіне обстеження сечового міхура)
показати повний текст

відгуки
Юрий 14-08-2023 Ішов до лікаря у відчаї вийшов від лікаря зборшевского з вирішеною проблемою зі спокоєм на душі рекомендую

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом