Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Лікування короткої вуздечки в Кам'янець-Подільському

Коротка вуздечка статевого члена – це стан при якому довжина вуздечки обмежує рух крайньої плоті. Вона знаходиться в нижній частині статевого члена. Зазвичай вуздечка має бути довгою та еластичною, щоб забезпечити повне розкриття головки статевого члена.

СИМПТОМИ КОРОТКОЇ ВУЗДЕЧКИ

Занадто коротка вуздечка може викликати:

  • Лікування короткої вуздечки Оксфорд Медікалбольові відчуття та проблеми при ерекції,

  • запальні процеси,

  • кровотечі, що виникають при розривах вуздечки,

  • тріщини, мікротравми.

Біль в свою чергу може викликати еректильну дисфункцію. Коротка вуздечка також може викликати кривизну статевого члена.

 

Запальні процеси можуть призвести до деформації головки статевого члена, порушенням сечовипускання, викривленню, яке можна виправити лише хірургічним шляхом.

 

Навіть довга вуздечка може тріснути чи розірватися. Після травми з’являються травми, мікротріщини. Чоловічий статевий член влаштований таким чином, що в самій вузді зосереджена безліч нервових закінчень і капілярів. Під шкіряною складкою є також артерія, яка забезпечує орган кров’ю. Тому, якщо людина розірвала вуздечку, виникає біль та сильна кровотеча.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ КОРОТКОЇ ВУЗДЕЧКИ

На превеликий жаль діагностувати коротку вуздечку крайньої плоті на ранніх етапах розвитку хлопчика майже не можливо. Тому більшість медиків дотримуються думки, що періодичне ретельне обстеження хлопчиків відіграє велику роль в діагностуванні цієї проблеми. Такі обстеження найкраще проводити в підлітковому віці.

 

Стандартний огляд в кваліфікованого лікаря допоможе виявити цю аномалію на початкових етапах. І дасть можливість вилікувати її і позбавитись цієї проблеми в найкоротші терміни.

 

Нажаль не існує заходів, які б могли допомогти в профілактиці короткої вуздечки, адже це аномалія внутрішньоутробного розвитку. А от регулярний педіатричний контроль хлопчиків з 3-х чи 4-х річного віку допоможе діагностувати проблему на її ранньому етапі розвитку.

При появі мінімальних скарг та дискомфорту одразу потрібно звернутися до лікаря-уролога і не займатися самолікуванням.

 

Проблема короткої вуздечки не є складною. Але, по суті, єдиним способом лікування короткої вуздечки статевого члена є хірургічний. Пластична операція проводиться під місцевою анестезією і не займає багато часу. Під час операції накладаються шви, які допомагають «подовжити» вуздечку та не втратити чутливість. Ця медична процедура повністю позбавляє чоловіка таких проблем, як розрив вуздечки, знімає дискомфорт та больові відчуття під час статевого акту. Процес загоєння складає декілька днів. Вам навіть не потрібна госпіталізація. А вже за кілька тижнів ви зможете відновити ваше статеве життя.

 

УРОЛОГІЯ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

1. Досвід – ми виконуємо безліч процедур з вирішення урологічних проблем. Наші лікарі нададуть вам висококваліфіковану допомогу.

 

2. Безпека. Ми виконуємо хірургічне лікування проблеми під місцевою анестезією, що не вимагає госпіталізації. Безпека місцевої анестезії не має аналогів.

 

3. Конфіденційність і розуміння. Ми бачимо пацієнтів з різними урологічними проблемами. Ваша причина для відвідування нашого медичного центру повністю конфіденційна.

 

Запис на прийом можливий заповнивши форму на сайті та за номером телефону: (0382) 68-65-68; +38068 635 8888.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом