УЗД органів малого тазу в Кам'янець-Подільському

Ультразвукове дослідження – одне з найпоширеніших сьогодні, бо використовують його у безлічі випадків. Його перевага полягає у відсутності згубного впливу на організм та високої ефективності у постановці діагнозу на основі отриманих даних.

Дослідження дозволяє оцінити стан внутрішніх органів – у цьому випадку тих, що розташовані між тазовими кістками, й виявити причини хворобливих відчуттів.

Які хвороби потребують проведення дослідження

Загалом, УЗД органів малого тазу призначають у випадках, якщо виявлено симптоми захворювань, пов’язаних зі статевою або сечовидільною системою людини.

У статевому дослідженні це дозволяє діагностувати різні типи захворювань та відхилень:

 • аднексит;
 • ендометріоз;
 • сальпінгіт;
 • міома;
 • кіста;
 • непрохідність маткових труб;
 • спайки;
 • безпліддя;
 • імпотенція;
 • простатит.

У сечовивідній:

 • сечокамяні захворювання;
 • цистит;
 • виділення з уретри;
 • хворобливе сечовипускання.

Вчасно проведена діагностика у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в місті Кам’янець-Подільський і поставлення правильного діагнозу дозволяє якнайшвидше приступити до лікування.

Види УЗД органів малого тазу

В залежності від конкретної проблеми або від статі лікарі назначають один з трьох видів ультразвукових досліджень.

Найпоширенішим є трансабдомінальне. Воно здійснюється за допомогою спеціального сканера, який розташовують на передній стінці живота, рухаючи в різні боки, залежно від цілей огляду. Така процедура не передбачає проникнення всередину.

Другий тип – трансвагінальний й підходить лише жінкам. У цьому випадку датчик у латексному презервативі вводять у піхву та проводять з його допомогою огляд яєчників та маткових труб.

Третій тип – трансректальний передбачає введення датчика у пряму кишку. Це дозволяє вивчити стан кишечника у представників обох статей та простати у чоловіків.

Особливості діагностики

Проводить такі дослідження лікар ультразвукової діагностики. Від конкретного типу УЗД залежать певні правила, яких необхідно дотримуватися, щоб отримати більш точні дані. Так, для трансабдомінального способу важливо, щоб сечовий міхур був по можливості повним, для трансректального – наполовину, трансвагінального – повністю порожнім. Для трансвагінального та трансректального необхідно попередньо очистити кишечник. Для цього найчастіше вдаються до клізми. Для жінок є особливі правила щодо менструального циклу. Проводити УЗД, яке передбачає проникнення у піхву, не можна під час місячних.

У деяких випадках потрібна регулярна діагностика. Найчастіше це стосується проблем з яєчниками у жінок – тоді рекомендується повторне дослідження, яке дозволяє простежити динаміку, змінити за необхідності курс лікування.

Процедура проводиться на звичайній канапці, тому лікарі рекомендують одягати зручний одяг. Також обов’язково надати припис лікаря, медичну картку та направлення, що дозволить діагносту визначитися, на що звернути увагу насамперед.

Найзручніше провести таке обстеження буде у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в місті Кам’янець-Подільський – ми зробимо все зручно, швидко та якісно!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.89, голосів: 18 )

відгуки
Діана 03-03-2024 Лікар своєї справи, на прийомі УЗД розповіла про проблеми все чітко і зрозуміло, дякую.

відділення: УЗ діагностика

Марія 26-11-2021 Вперше побувала у клініці і досі під приємними враженнями від роботи Севастьянова Дмитра Васильовича. Дуже людяний та уважний лікар УЗД. Вперше я отримала детальні відповіді на усі запитання, які мене турбували, за що дуже вдячна. Не дивлячись на пізній час, лікар приділив максимум часу для ретельного обстеження. Загалом, хто шукав чи шукає хороше УЗД у нашому місті, де вам не тільки видадуть заключення з двома реченнями діагнозу, а й розкажуть про усі нюанси вашого організму, вам однозначно сюди. Щиро рекомендую!

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом