УЗД визначення вагітності (трансабдомінально) в Кам'янець-Подільському

Сьогодні одним із найбільш надійних способів підтвердити вагітність є ультразвукове дослідження. Воно є не тільки дієвим, але й безпечним, адже в процесі не виявляється жодного згубного впливу на маму та малюка.

Виявлена вагітність на ранніх термінах дозволить заздалегідь продумати всі деталі, розробити спеціальний курс лікування за необхідності. Тому при перших ознаках слід звертатися до гінеколога медичного центру «Оксфорд Медікал» в місті Кам’янець-Подільський та проходити УЗД.

Симптоми вагітності

Ультразвукове дослідження визначення вагітності необхідне у разі, якщо жінка помічає ряд явних і непрямих симптомів:

  • періодична нудота та блювання, які не пояснюються звичними захворюваннями;
  • затримка місячних;
  • проблеми з апетитом;
  • рясне та часте сечовипускання;
  • емоційна нестабільність, часті зміни настрою;
  • не обумовлена реакція на звичні смаки та запахи.

З появою цих ознак необхідно звернутися до лікаря. На огляді спеціаліст також виділяє деякі фактори, які можуть свідчити про вагітність. Всі вони стосуються матки, її форми, кольору та розмірів. Виявивши очевидні ознаки, гінеколог призначає УЗД для підтвердження.

Важливість УЗД

УЗД під час вагітності необхідно проходити як мінімум три рази – по одному на кожен триместр. Для підтвердження на ранніх термінах проводять найчастіше трансабдомінальне дослідження, яке передбачає огляд через черевну стінку без проникнення. Для більш точних результатів важливо, щоб сечовий міхур жінки був повним.

За допомогою даного типу дослідження вагітність можна підтвердити досить рано – на 4-5 тижні, коли у жінки спостерігається перша затримка у менструальному циклі.

На такому терміні діагности можуть виявити:

  • наявність серцебиття;
  • округле 5 мм новоутворення;
  • зародки ембріона у вигляді 6-7 мм смужок;
  • жовтяний мішечок.

Ранній огляд не типовий, найчастіше його роблять трохи згодом, на 5-8 тижні. На такому терміні лікарі можуть зробити висновок про те, як розвивається плід, чи достатнього він розміру.

Діагностика показує кількість плодів, що знаходяться в матці, та місце їх прикріплення. Крім стану плода, лікарі стежать за здоров’ям статевих органів жінки, перевіряючи їх на наявність запалень та хвороб, здатних вплинути на перебіг вагітності.

Особливості процедури

Процедура проходить швидко та зручно для пацієнтки. Жінка займає горизонтальне положення, після чого лікар намазує область живота спеціальним гелем, який дозволяє полегшити процес ковзання датчика та є підсилювачем провідності. Дані з датчика передаються на монітор, що дозволяє фахівцю бачити необхідні області.

УЗД у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в місті Кам’янець-Подільський дає стовідсоткове підтвердження вагітності. Жодні тести та огляди не дозволяють підтвердити точно. Час проведення процедури – приблизно 20 хвилин. За цей час хвилі не здатні надати згубного впливу навіть на невеликий зародок. Після процедури діагност дає свій висновок, де повідомляє особливості розвитку плода, стан плаценти та статевих органів.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Діана 03-03-2024 Лікар своєї справи, на прийомі УЗД розповіла про проблеми все чітко і зрозуміло, дякую.

відділення: УЗ діагностика

Марія 26-11-2021 Вперше побувала у клініці і досі під приємними враженнями від роботи Севастьянова Дмитра Васильовича. Дуже людяний та уважний лікар УЗД. Вперше я отримала детальні відповіді на усі запитання, які мене турбували, за що дуже вдячна. Не дивлячись на пізній час, лікар приділив максимум часу для ретельного обстеження. Загалом, хто шукав чи шукає хороше УЗД у нашому місті, де вам не тільки видадуть заключення з двома реченнями діагнозу, а й розкажуть про усі нюанси вашого організму, вам однозначно сюди. Щиро рекомендую!

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом