УЗД передміхурової залози та міхура з визначенням залишкової сечі в Кам'янець-Подільському

УЗД простати та міхура – один із найефективніших способів виявити причини хворобливих відчуттів та побудувати правильну модель лікування. До нього звертаються лікарі, якщо пацієнти скаржаться на певні нездужання та хворобливі відчуття, які можуть свідчити про проблеми у цій галузі.

Симптоматика хвороб міхура та передміхурової залози

Явними ознаки хвороб вважаються:

  • хворобливе сечовипускання;
  • наявність крові у сечі;
  • статева дисфункція;
  • прискорене або ненавмисне сечовипускання;
  • біль внизу живота.

Для отримання повної картини УЗД у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в місті Кам’янець-Подільський проводять у комплексі з іншими аналізами та дослідженнями. У деяких випадках необхідні додаткові аналізи крові, сечі та сперми та ректальний огляд простати, щоб виявити наявність ущільнень.

Показання до проведення діагностики

У разі виявлення зазначених симптомів, необхідно відразу ж записатися на прийом до лікаря, який потім вже дасть направлення на дослідження. УЗД дозволяє з’ясувати розміри та товщину стінок сечового міхура. Ультразвук допомагає виявити запалення та гнійники, доброякісні та злоякісні пухлини, нарости, каміння, кісту.

Явним показником хвороб може вважатися велика кількість сечі, яка залишається в міхурі після сечовипускання. Виявити її також дозволяє УЗД. Чоловікам за 40 рекомендується проходити цю процедуру якнайчастіше, адже у них підвищений ризик розвитку аденоми простати та простатиту.

Види процедур

Дослідження сечового міхура та простати зазвичай проводиться двома способами:

  • трансректально;
  • трансабдомінально.

Перший – більш комплексно підходить до діагностики. Таке дослідження дозволяє виявити структуру залози та можливі її патології, дає більше інформації про стан органів, тому таку процедуру прописують для детальнішого дослідження простати.

Другий дозволяє виявити, чи відповідає нормі форма, розміри та зовнішній вигляд передміхурової залози та сечового міхура. Такий тип більш поширений для виявлення хвороб сечового міхура, дозволяючи дізнатися всю необхідну інформацію.

Особливості проведення

Кожен з цих двох типів передбачає певні заходи, які необхідно задіяти для того, щоб отримати стовідсотково точний результат. Для проведення трансабдомінального УЗД необхідний повний сечовий міхур. Лікарі рекомендують утриматися від сечовипускання за 3 години до процедури або випити один літр води без газу. Дослідження проводяться спеціальним датчиком. Пацієнт лежить на канапці, животом донизу, а лікар рухає датчиком у ділянці попереку. Дослідження проводиться двічі. Друге здійснюється після сечовипускання, щоб подивитися кількість залишкової сечі в міхурі. Дані передаються на монітор. Після вивчення лікар готує свій висновок.

До трансректальної потрібна спеціальна підготовка. Рекомендується проводити таку процедуру натщесерце. Перед перевіркою необхідно очистити кишківник клізмою. Така процедура протипоказана пацієнтам, які нещодавно перенесли хірургічні втручання в області кишківника.

Вчасно проведена діагностика у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в місті Кам’янець-Подільський дозволить виявити захворювання й своєчасно приступити до лікування!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Діана 03-03-2024 Лікар своєї справи, на прийомі УЗД розповіла про проблеми все чітко і зрозуміло, дякую.

відділення: УЗ діагностика

Марія 26-11-2021 Вперше побувала у клініці і досі під приємними враженнями від роботи Севастьянова Дмитра Васильовича. Дуже людяний та уважний лікар УЗД. Вперше я отримала детальні відповіді на усі запитання, які мене турбували, за що дуже вдячна. Не дивлячись на пізній час, лікар приділив максимум часу для ретельного обстеження. Загалом, хто шукав чи шукає хороше УЗД у нашому місті, де вам не тільки видадуть заключення з двома реченнями діагнозу, а й розкажуть про усі нюанси вашого організму, вам однозначно сюди. Щиро рекомендую!

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом