УЗД скринінг ІІІ з 22 тижня в Кам'янець-Подільському

УЗД-обстеження на ІІІ триместрі – завершальне дослідження, за допомогою якого перевіряють біофізичні параметри дитини.

У цей період малюк активно зростає, його органи вдосконалюються, але разом з тим підвищується навантаження й на материнський організм. Скринінг третього триместру проводиться починаючи з 22 тижня вагітності, оптимальний термін – 30-34 тиждень. Окрім УЗД-обстеження, у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в місті Кам’янець-Подільський призначають й додаткові процедури, серед яких доплерографія, кардіотокографія, лабораторний аналіз сечі та крові (перевірка на гормони: ХГЛ, альфа-фетопротеїн, вільний естріол). Ці заходи необхідні, щоб переконатися, що кожен процес протікає як і повинен.

Для чого проводиться УЗД скринінг ІІІ з 22 тижня

Головна мета огляду – виключити патології, які до цього часу неможливо було виявити. На третьому триместрі дитина вже цілком сформована, тому це оптимальний час, щоб побачити повну картину умов розвитку плоду, підтвердити або спростувати результати попередніх досліджень, а також скласти уявлення про можливий сценарій пологів і заздалегідь підготуватися до цієї події.

Під час процедури перевіряють наступні показники:

  • плід: розміри, рівень фізичного розвитку, рухова та дихальна активність, стан внутрішніх органів, а також розташування в матці;
  • навколоплідні води: оцінюють рівень амніотичної рідини. Її надлишок або недолік – два однаково небезпечних стани. Перший випадок передбачає зберігання вагітності на останніх строках, другий – свідчить про порушення умов для нормального розвитку дитини;
  • плацента: оцінюють її товщину, функціональний стан і передлежання – всі ці параметри обумовлюють здатність жінки виносити дитину на пізніх строках вагітності;
  • пуповина: визначається вірогідність обвиття плоду;
  • оцінюється стан шийки матки, придатків, родових шляхів і здатності до природних пологів.

Скринінг на третьому триместрі – важлива процедура, яка дає змогу виявити небезпечні для життя аномалії: вади серцевого м’яза, пухлини головного мозку, захворювання сечостатевої системи та новоутворення різної локалізації.

Найнебезпечніший діагноз – фетоплацентарна недостатність. Це важкий стан, який свідчить про порушення функціональних особливостей плаценти, внаслідок чого зародок не отримує необхідну кількість кисню та поживних речовин, що може призвести до порушення мозку. Своєчасне обстеження дозволяє виявити всі ці порушення та вжити заходів для усунення проблеми.

Яким проводиться обстеження

Завершальний УЗД-скринінг виконують трансабдомінально, тривалість процедури: від 30 до 45 хвилин. Підготовка до обстеження нічим не відрізняється від попередніх: за кілька діб до візиту слід дотримуватися незначної дієти та виключити з раціону продукти, що можуть спричинити надмірне газоутворення. Огляд проводиться на голодний шлунок і з пустим кишківником – лікар заздалегідь ознайомить вас з правилами прийому та надасть необхідні рекомендації.

Пропускати обстеження не рекомендується. У випадку виявлення патології з’являється можливість скласти детальний план лікування: деякі захворювання потребують термінового втручання, інші проводяться після пологів. Навіть наявність невтішного діагнозу – не привід для хвилювання. Сучасна медицина знаходиться на тому етапі розвитку, коли вдається впоратися з надзвичайно важкими хворобами без будь-яких ускладнень і обмежень у майбутньому, даруючи шанс на повноцінне життя.

Проходьте обстеження у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в місті Кам'янець-Подільський та будьте здорові! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Діана 03-03-2024 Лікар своєї справи, на прийомі УЗД розповіла про проблеми все чітко і зрозуміло, дякую.

відділення: УЗ діагностика

Марія 26-11-2021 Вперше побувала у клініці і досі під приємними враженнями від роботи Севастьянова Дмитра Васильовича. Дуже людяний та уважний лікар УЗД. Вперше я отримала детальні відповіді на усі запитання, які мене турбували, за що дуже вдячна. Не дивлячись на пізній час, лікар приділив максимум часу для ретельного обстеження. Загалом, хто шукав чи шукає хороше УЗД у нашому місті, де вам не тільки видадуть заключення з двома реченнями діагнозу, а й розкажуть про усі нюанси вашого організму, вам однозначно сюди. Щиро рекомендую!

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом