УЗД скринінг І з 11 до 14 тижнів включно в Кам'янець-Подільському

Народження немовляти з вродженою патологією або генетичним захворюванням – ризик, з яким можуть зіштовхнутися навіть батьки з ідеальними фізичними параметрами. Пренатальний скринінг у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в місті Кам’янець-Подільський – це інформативне дослідження, важливість якого не варто недооцінювати. З його допомогою вдається прослідкувати за станом здоров’я майбутньої матері та її дитини, а також на ранньому етапі виявити або виключити вади розвитку, важкі аномалії, що можуть бути несумісними з життям чи в майбутньому стати причиною інвалідності.

Для чого проводиться ультразвуковий скринінг

За умов нормального перебігу вагітності перший УЗД-скринінг призначається в період між 11 та 14 тижнями (оптимальний термін – 12 тижнів). За наявності медичних показників (народження дитини шляхом кесаревого розтину, безпліддя, ЕКЗ, викидні або завмерла вагітність) процедура проводиться на ранніх строках (5-6 тижнів), щоб виключити будь-які ризики.

Перші тижні зародка – важливий етап, коли починають формуватися основні органи та системи. Під час процедури лікар звертає увагу на наступні параметри:

  • підтверджує вагітність, уточнює термін і кількість ембріонів, а також називає приблизну дату пологів;
  • вивчає місце кріплення плаценти – важливий критерій, який безпосередньо впливає на перебіг вагітності, а також наявність ускладнень під час пологів;
  • оцінює тонус матки, пуповину, якість і кількість навколоплідних вод – останній пункт відповідає за обмін речовин, терморегуляцію та захист ембріона;
  • визначає життєздатність плоду – розмір, розташування внутрішніх органів, силу серцебиття, стан скелета, що мають відповідати терміну вагітності;
  • досліджує товщину комірцевого простору (потовщення може свідчити про ризик хромосомних порушень), наявність носової кістки (відсутність вказує на аномалію розвитку) та порівнює ряд характеристик, що мають збігатися з нормами, визначеними для конкретного терміну вагітності.

Разом з ультразвуковим дослідженням також призначається біохімічний аналіз крові на гормони. Комплексне застосування процедур дає змогу виявити будь-які відхилення на ранньому етапі, надати своєчасну допомогу пацієнтці та плоду, виключивши можливі загрози для здоров’я.

Яким чином проходить процедура

Пренатальне дослідження – це безпечна та неінвазивна процедура, яка не займає багато часу та триває приблизно 30 хвилин. Перед візитом до лікаря передбачена незначна підготовка – за добу слід дотримуватися невеликої дієти – відмовитися від потенційних алергенів і виключити з раціону продукти, що здатні спричинити надмірне газоутворення. За 8 годин до прийому варто утриматися від вживання їжі – скринінг проводиться натщесерце. Якщо не дотримуватися перелічених рекомендацій, то це може негативно позначитися на результатах діагностики.

На І триместрі огляд проводиться двома способами:

  • трансабдомінально – через черевну стінку;
  • трансвагінально – забезпечує більшу інформативність, особливо, якщо фахівцеві не вдається розглянути матку, що може бути пов’язане з рядом обставин.

Вагітність та все, що з нею пов’язано, може викликати хвилювання, а надмірна гормональна активність спотворить результати аналізів, тому остання рекомендація – зберігати спокій під час огляду. Це стандартна процедура, яка проводиться у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в місті Кам’янець-Подільський досвідченими фахівцями. Вона не шкідлива для ембріона, про що свідчать численні дослідження, які досі не зафіксували жодного відхилення, спричиненого ультразвуковими хвилями.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.94, голосів: 65 )

відгуки
Діана 03-03-2024 Лікар своєї справи, на прийомі УЗД розповіла про проблеми все чітко і зрозуміло, дякую.

відділення: УЗ діагностика

Марія 26-11-2021 Вперше побувала у клініці і досі під приємними враженнями від роботи Севастьянова Дмитра Васильовича. Дуже людяний та уважний лікар УЗД. Вперше я отримала детальні відповіді на усі запитання, які мене турбували, за що дуже вдячна. Не дивлячись на пізній час, лікар приділив максимум часу для ретельного обстеження. Загалом, хто шукав чи шукає хороше УЗД у нашому місті, де вам не тільки видадуть заключення з двома реченнями діагнозу, а й розкажуть про усі нюанси вашого організму, вам однозначно сюди. Щиро рекомендую!

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом