УЗД органів сечовидільної системи (нирок, наднирників, сечового міхура із визначенням залишкової сечі) в Кам'янець-Подільському

Ультразвукове дослідження наднирників, нирок та сечового міхура дозволить з’ясувати тип захворювання та вибрати дієвий механізм лікування. Найчастіше таку діагностику проводять у разі урологічних захворювань, що супроводжуються певними симптомами.

Найзручніше пройти таке обстеження можна у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в місті Кам’янець-Подільський.

Симптоми, що свідчать про захворювання сечовипускної системи

Зазвичай патології та захворювання, пов’язані з видільною системою, виявляються таким чином:

 • сечовипускання супроводжується сильними болями та неприємними відчуттями;
 • наявність крові, зміна кольору сечі;
 • затримка або навпаки занадто часте та неконтрольоване сечовипускання;
 • хворобливі відчуття внизу живота та в попереку;
 • підвищений артеріальний тиск, який не пояснюється іншими факторами чи захворюваннями;
 • незрозуміла пігментація шкірних покривів, набряки обличчя;
 • порушення менструального циклу у жінок.

Наявність одного або декількох таких симптомів, незалежно від статі, відразу яскраво свідчать про проблеми зі здоров’ям й передбачає звернення до лікаря.

В яких випадках доцільне УЗД

Ультразвукова діагностика може призначатися лікарем після інших аналізів та обстежень, щоб підтвердити конкретний діагноз. Яскравим прикладом може бути захворювання сечового міхура, викликані його запаленням. На це може вказати кілька факторів, але саме УЗД дозволить виключити інші варіанти.

Новоутворення в нирках та інших органах сечовипускання також можуть бути діагностовані в процесі такого дослідження. Механічні травми в область живота можуть призвести до важких наслідків, тому без діагностики в цьому випадку не обійтися.

Лікарі нашого медичного центрі оцінять стан органів, їх структуру, розміри, діаметр, форму нирок і сечового міхура, порівнюючи з нормою. За допомогою діагностики виявляється наявність каменів, кісти в надниркових залозах і пухлин, залишкової кількості сечі в міхурі після сечовипускання.

Дослідження також дозволяють зробити висновок:  

 • про швидкість кровотечі в нирках;
 • якість ниркової тканини;
 • про ширину сечопроводів;
 • про стан сечового міхура і простати у чоловіків.

Діагностика призначається також і після операцій, які проводилися на органах сечівнику, щоб подивитися на результати. У процесі лікування також важливо спостерігати за динамікою, відстежуючи, на які дії або препарати в організму хороша реакція, чи допомагає комплекс процедур або необхідно його замінити.

Як проходить УЗД

Дослідження стану органів сечовидільної системи значно відрізняється від інших. Для отримання необхідної інформації процедуру потрібно проходити двічі. Перший раз із наповненим сечовим міхуром, тому лікарі рекомендують випити перед процедурою води та утриматися від сечовипускання. Друге обстеження відбувається з випорожненим сечовим міхуром.

Пацієнт розташовується на спеціальній канапці, на животі, підстеливши простирадло. Лікар проводить обстеження за допомогою спеціального сканера з датчиком, який передає показання на монітор. На підставі цього він робить висновок про стан органів та складає свої документи.

Проходьте обстеження у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в місті Кам’янець-Подільський та лікуйтеся ефективно!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Діана 03-03-2024 Лікар своєї справи, на прийомі УЗД розповіла про проблеми все чітко і зрозуміло, дякую.

відділення: УЗ діагностика

Марія 26-11-2021 Вперше побувала у клініці і досі під приємними враженнями від роботи Севастьянова Дмитра Васильовича. Дуже людяний та уважний лікар УЗД. Вперше я отримала детальні відповіді на усі запитання, які мене турбували, за що дуже вдячна. Не дивлячись на пізній час, лікар приділив максимум часу для ретельного обстеження. Загалом, хто шукав чи шукає хороше УЗД у нашому місті, де вам не тільки видадуть заключення з двома реченнями діагнозу, а й розкажуть про усі нюанси вашого організму, вам однозначно сюди. Щиро рекомендую!

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом