Працюємо з страховими компаніями

Лікування грипу в Кам'янець-Подільському

Немає серед нас таких, хто б за своє життя не перехворів на грип. Це захворювання, спричинене вірусом, найчастіше вражає імунну систему дітей та людей похилого віку, а також тих у кого ослаблений організм. Щорічно фіксуються епідемії цього захворювання, яке дуже легко заразитися. Одним із важливих факторів успішного одужання та уникнення ускладнень – це вчасне звернення до лікаря.

СИМПТОМИ ГРИПУ

Грип вважається одним із найпоширеніших вірусних захворювань. Його симптомів є безліч і їх досить легко сплутати із симптомами інших вірусних захворювань. Для того, щоб точно встановити діагноз варто звернутися до лікаря. Одними з найголовніших симптомів, які свідчать про грип є:

 • Лікування грипузагальна слабкість;
 • нежить;
 • кашель;
 • висока температура;
 • сильний головний біль;
 • біль в горлі;
 • ломота в тілі;
 • почервоніння очей.

МЕТОДИКА ЛІКУВАННЯ ГРИПУ

Чимало людей вважають грип несерйозним захворюванням, яке не потребує звернення до лікаря та потрібного лікування. Більшість хоче перехворіти грипом не залишаючи роботи, навчання, домашніх клопотів. Є й такі, які мають у своїй скарбничці десятки бабусиних рецептів, які, на їхню думку, допоможуть швидко одужати та не вимагатимуть залишити заплановані справи. Однак, недбале ставлення до грипу може призвести до ускладнень та збільшення термінів лікування. Не уникайте візиту до лікаря. Зазвичай, виявивши ознаки грипу, лікар рекомендуватиме вам постільний режим (якого більшість з нас намагається уникнути!), жарознижувальні препарати та вживання великої кількості гарячої рідини (чаї, компоти, бульйони).

 

Не менш ефективним засобом у боротьбі із грипом є вакцинація, яка особливо необхідна під час ослаблення імунітету та хронічних захворювань. Зміцнити імунну систему також допоможуть вітамінні комплекси, які стануть у пригоді як під час лікування, так і профілактики захворювання.

 

Пам’ятайте, що вірус грипу дуже легко передається. Тому намагайтеся уникати контакту з носієм, або не забувайте про марлеві пов’язки, які можуть зменшити ризик зараження.

УСКЛАДНЕННЯ ПІСЛЯ ГРИПУ

Багато хто вважає, що ускладнень після такого захворювання як грип не буває і все це видумка. Проте ускладнення запущеного чи недолікованого грипу можуть бути дуже серйозними та проявлятися у кожного по-різному.

До найпоширеніших ускладнень належать такі захворювання:

 • менінгіт;
 • пневмонія;
 • бронхіт;
 • енцефаліт;
 • загострення хронічних захворювань, таких як астма чи діабет;
 • синусит;
 • бактеріальні інфекції.

Клініка «Оксфорд Медікал» надає можливість лікування грипу без відриву від звичайного життя в умовах стаціонару. Не нехтуйте консультацією спеціаліста, адже це допоможе уникнути непередбачуваних ускладнень та зберегти ваше здоров’я.

Записатися на прийом можна через соціальні мережі або звертайтеся за телефоном +38068-635-88-88 або (03849)56-100. Наша адреса: пр. Грушевського, 21-В.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗемсков Владислав Олегович Лікар інфекціоніст
Земсков Владислав ОлеговичЛікар інфекціоніст

пр. Грушевського, 21в;

інформація про лікаря

2011р - 2017р., навчання у Вищому державному закладі України «Буковинському державному медичному університеті», за  спеціальністю «Лікувальна справа», та здобув кваліфікацію лікаря.

2017р – 2019р., інтернатура за спеціальністю «Інфекційні хвороби» на базі обласної клінічної лікарні м. Чернівців.

З березня 2019 по червень 2019 – отримав додаткову спеціальність «Лікар епідеміолог» на базі факультету післядипломної освіти Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького. 

Жовтень 2018р. – участь у всеукраїнській науково-практичній конференції інфекціоністів і пленуму ГО «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів» «Сучасні діагностичні, лікувальні і профілактичні технології у практиці інфекціоніста», м.Чернівці.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом