Лікування грипу в Кам'янець-Подільському

Немає серед нас таких, хто б за своє життя не перехворів на грип. Це захворювання, спричинене вірусом, найчастіше вражає імунну систему дітей та людей похилого віку, а також тих у кого ослаблений організм. Щорічно фіксуються епідемії цього захворювання, яке дуже легко заразитися. Одним із важливих факторів успішного одужання та уникнення ускладнень – це вчасне звернення до лікаря.

СИМПТОМИ ГРИПУ

Грип вважається одним із найпоширеніших вірусних захворювань. Його симптомів є безліч і їх досить легко сплутати із симптомами інших вірусних захворювань. Для того, щоб точно встановити діагноз варто звернутися до лікаря. Одними з найголовніших симптомів, які свідчать про грип є:

 • Лікування грипузагальна слабкість;
 • нежить;
 • кашель;
 • висока температура;
 • сильний головний біль;
 • біль в горлі;
 • ломота в тілі;
 • почервоніння очей.

МЕТОДИКА ЛІКУВАННЯ ГРИПУ

Чимало людей вважають грип несерйозним захворюванням, яке не потребує звернення до лікаря та потрібного лікування. Більшість хоче перехворіти грипом не залишаючи роботи, навчання, домашніх клопотів. Є й такі, які мають у своїй скарбничці десятки бабусиних рецептів, які, на їхню думку, допоможуть швидко одужати та не вимагатимуть залишити заплановані справи. Однак, недбале ставлення до грипу може призвести до ускладнень та збільшення термінів лікування. Не уникайте візиту до лікаря. Зазвичай, виявивши ознаки грипу, лікар рекомендуватиме вам постільний режим (якого більшість з нас намагається уникнути!), жарознижувальні препарати та вживання великої кількості гарячої рідини (чаї, компоти, бульйони).

 

Не менш ефективним засобом у боротьбі із грипом є вакцинація, яка особливо необхідна під час ослаблення імунітету та хронічних захворювань. Зміцнити імунну систему також допоможуть вітамінні комплекси, які стануть у пригоді як під час лікування, так і профілактики захворювання.

 

Пам’ятайте, що вірус грипу дуже легко передається. Тому намагайтеся уникати контакту з носієм, або не забувайте про марлеві пов’язки, які можуть зменшити ризик зараження.

УСКЛАДНЕННЯ ПІСЛЯ ГРИПУ

Багато хто вважає, що ускладнень після такого захворювання як грип не буває і все це видумка. Проте ускладнення запущеного чи недолікованого грипу можуть бути дуже серйозними та проявлятися у кожного по-різному.

До найпоширеніших ускладнень належать такі захворювання:

 • менінгіт;
 • пневмонія;
 • бронхіт;
 • енцефаліт;
 • загострення хронічних захворювань, таких як астма чи діабет;
 • синусит;
 • бактеріальні інфекції.

Клініка «Оксфорд Медікал» надає можливість лікування грипу без відриву від звичайного життя в умовах стаціонару. Не нехтуйте консультацією спеціаліста, адже це допоможе уникнути непередбачуваних ускладнень та зберегти ваше здоров’я.

Наша адреса: вул.Князів Коріатовичів, 25Б.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиСімейний лікар: Смоковська Галина Іванівна
Сімейний лікар: Смоковська Галина Іванівна
Смоковська Галина ІванівнаСімейний лікар

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

-З 1982 року по 1988 рік навчалася в Тернопільському державному медичному інституті. Після закінчення якого отримала диплом за спеціальністю «Лікувальна справа».

-З 1988 по 1989 рік проходила інтернатуру на базі Любарської ЦРЛ Житомирської області за спеціальністю «Лікувальна справа» та на базі Житомирського обласного протитуберкульозного диспансеру за спеціальністю «Фтизіатрія».

-З 1989 по 1991 рік працювала лікарем-фтизіатром в Любарській ЦРЛ Житомирської області.

-З 1992 по 1995 рік працювала дільничним лікарем в Білозірській дільничній лікарні Тернопільської області.

-З 1995 по 2003 рік дільничний лікар в Кам’янець-Подільській міській поліклініці №2.

-Після проходження курсів на базі Дніпропетровської державної академії в 2003 році отримала спеціальність «Сімейний лікар».

-З 2003 року по теперішній час працюю сімейним лікарем в КНП «ЦПМСД» КПМР.

-З 2023 року працюю сімейним лікарем в «Oxford Medical» Кам’янець-Подільський.

     Постійно підвищую свою кваліфікацію.

Додаткове навчання (2023 рік): 

•Лютий 2023 - онлайн–курс «Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги із використанням керівництва mhGAP».

•Березень 2023 - майстер-клас: «Сучасні міжнародні та вітчизняні стандарти лікування серцевої недостатності».

•Квітень 2023 - науково-практична конференція «Covid-19 та постковідний синдром: у пошуках ідеального протоколу», «ХІІІ науково-практична конференція Всеукраїнської асоціації фахівців з серцевої недостатності», семінар «Висипки у дітей з фокусом на атопічний дерматит», науково-практична конференція «Запальні захворювання кишківника: нова ера терапії», всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Нове про головне: кардіологічні алгоритми в коморбідних хворих».

•Травень 2023 - онлайн-курс «Особливості діагностики, фармакотерапії, хірургічного лікування та реабілітації при запальних і незапальних захворюваннях ЛОР».

•Червень 2023 - семінар «Респіраторний синдром в клініці інфекційних хвороб. Сучасні методи профілактики та лікування».

•Листопад 2023 - майстер-клас «Аритмії та артеріальна гіпертензія»; ТУ «Сучасні підходи до лікування та діагностики туберкульозу».

•Грудень 2023 – ТУ «Раціональна етіотропна терапія при інфекційних хворобах».


Лікую захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, травлення, сечовидільної системи.


показати повний текст

відгуки
Кирило 22-02-2024 Відвідавши Оксфорд Медікал усе дуже сподобалось. Медичний заклад зручно розташований. Персонал ввічливий, швидко пояснили як в них організована робота і так же швидко я потрапив до лікаря. Лікар Семенович Анна Василівна чітко та лаконічно описала можливі хвороби, та які аналізи і дослідження необхідно пройти щоб поставити діагноз. Швидко організувала необхідні аналізи все пройшло без заминок. Слід відзначити лояльність лікаря, яка чітко відповідала на велику кількість моїх питань)))
Ярина 14-02-2024 Велика подяка лікарю Смоковській Галині Іванівній за увагу, правильне лікування, і гарне ставлення до пацієнтів.Дуже вдячна за чуйність і розуміння проблеми !Таким Лікарям бути !!!!
Катерина 17-01-2024 Чудова клініка із хорошими спеціалістами! Окрема подяка лікарю травматологу даного мед центру ! Рекомендую
Тетяна 11-01-2024 Добрий день! Зверталась до вас в клініку і хочу сказати, що дуже задоволена! Не хочу розповідати до якого лікаря, але все пройшло дуже файно. Лікар молодець! Дівчата на рецепції дуже привітні та ввічливі, клініка з гарним ремонтом, чистенька. Тільки позитивні враження! Обов’язково пораджу вас своїм знайомим!
Олег 09-01-2024 Гарна клініка! Відвідуванням задоволен. Лікування допомогло. Буду вас рекомендувати! Процвітання вам!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом