Лікування серцево-судинних захворювань в Кам'янець-Подільському

Серце – головний мотор організму, безперервна робота якого забезпечує функціонування всіх систем на усе життя, але захворювання серцево-судинних захворювань продовжують займати лідируючу позицію серед смертності.

Неправильний спосіб життя, стреси, шкідливі звички виснажують серце і судини й скорочують життя, тому завдання кожної людини – піклуватися про себе і вчасно звертатися до сімейного лікаря медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському, який допоможе усунути неприємні симптоми і причину захворювання.

Типи і прояви ССЗ

Серед недуг виділяють набуті і вроджені вади серця (пролапси, кардіоміосклероз, кардіоміопатія), серцеву недостатність, запалення (ендо-, міо-, перикардит), ураження судин (атеросклероз, тромбофлебіт), гіпертонію, стенокардію та ін. Разом з цими патологіями розвиваються небезпечні ускладнення. Прогрес атеросклерозу призводить до ішемії серця. Уражені гіпертонією коронарні артерії – до інсульту та інфаркту.

Крім болю за грудиною, патології проявляються синюшністю шкіри, набряками повік, утрудненим диханням і задишкою, швидкою втомлюваністю. Порушується серцевий ритм і його частота, «стрибає» тиск. 

Інфаркт, ішемія та ін. ускладнення настають дуже різко і без реанімації можуть призвести до смерті за кілька годин. Щоб уникнути цього, регулярно відвідуйте сімейного лікаря медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському, а при підозрах погіршення роботи серця – записуйтеся на обстеження.

Діагностика

Спочатку терапевт проводить консультацію і клінічний огляд: вимірює АТ, пульс, прослуховує ритм серцебиття і його тони. Це необхідно, щоб виявити аритмію, тахікардію, гіпертонію та ін. ознаки серцево-судинні проблем.

Для детальнішої діагностики сімейний лікар направляє пацієнта до кардіолога та призначає додаткові обстеження:

  • УЗД та ЕхоКГ серця;
  • електрокардіографію, в т. ч. добове моніторування серцевого ритму;
  • рентген грудної клітки;
  • добове вимірювання тиску.

Ознаки різних серцево-судинних захворювань можуть бути ідентичними, тому точний діагноз може стати лише досвідчений спеціаліст. В жодному разі не займайтеся самолікуванням і при проявах болю і дискомфорту в області серця, почастішання ЧСС у спокої та ін. записуйтесь на прийом до терапевта. 

Особливості лікування

Лікування серцевих патологій передбачає комплексний підхід. При своєчасному зверненні захворювання лікуються амбулаторно і медикаментозно. Також призначається фізіотерапія, спеціальна дієта, іноді – психотерапія, якщо недуга викликана нервовим стресом

Стабілізувати фізіологію судин і серця допоможуть наступні препарати:

  • кардіотонічні і протиаритмічні – нормалізують і стабілізують серцевий ритм;
  • ліки на основі нітрогліцерину – знімають біль у серці;
  • бета-адреноблокатори – знижують високий артеріальний тиск;
  • судинорозширювальні, кроворозріджувальні та антисклеротичні препарати – перешкоджають згущенню крові і утворенню тромбів;
  • діуретики – знімають набряки та виводять зайвої рідини з організму;
  • седативні засоби – розслабляють нервову систему, заспокоюють прискорене серцебиття.

За індивідуальними показаннями призначають препарати для покращення циркуляції крові, а також нормалізатори водно-сольового балансу. Дозування усіх препаратів лікар визначає індивідуально.

Для досягнення позитивного результату терапевт контролює одужання й відслідковує динаміку ефекту в ході лікування. Також хворому надаються рекомендації для профілактики захворювань і стійкої ремісії при хронічних захворюваннях.

Як запобігти ССЗ

Щоб не допустити розвиток патології, обов'язково ведіть здоровий спосіб життя, відмовтеся від паління і зловживання алкоголю, вживайте якісну та корисну їжу. В жодному разі не переносьте ГРВІ та грип «на ногах» і вчасно лікуйте інфекційні хвороби.

Будьте активними, але обмежуйте фізичні і психоемоційні перевантаження, вчіться боротися з нервовим стресом. Також для профілактики і контролю стану раз на рік проходьте ЕКГ та робіть УЗД серця.

При перших симптомах захворювання серця негайно зверніться до сімейного лікаря медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському, пройдіть медогляд і обстеження, щоб ваш «мотор» працював без збоїв!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиСімейний лікар: Смоковська Галина Іванівна
Сімейний лікар: Смоковська Галина Іванівна
Смоковська Галина ІванівнаСімейний лікар

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

-З 1982 року по 1988 рік навчалася в Тернопільському державному медичному інституті. Після закінчення якого отримала диплом за спеціальністю «Лікувальна справа».

-З 1988 по 1989 рік проходила інтернатуру на базі Любарської ЦРЛ Житомирської області за спеціальністю «Лікувальна справа» та на базі Житомирського обласного протитуберкульозного диспансеру за спеціальністю «Фтизіатрія».

-З 1989 по 1991 рік працювала лікарем-фтизіатром в Любарській ЦРЛ Житомирської області.

-З 1992 по 1995 рік працювала дільничним лікарем в Білозірській дільничній лікарні Тернопільської області.

-З 1995 по 2003 рік дільничний лікар в Кам’янець-Подільській міській поліклініці №2.

-Після проходження курсів на базі Дніпропетровської державної академії в 2003 році отримала спеціальність «Сімейний лікар».

-З 2003 року по теперішній час працюю сімейним лікарем в КНП «ЦПМСД» КПМР.

-З 2023 року працюю сімейним лікарем в «Oxford Medical» Кам’янець-Подільський.

     Постійно підвищую свою кваліфікацію.

Додаткове навчання (2023 рік): 

•Лютий 2023 - онлайн–курс «Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги із використанням керівництва mhGAP».

•Березень 2023 - майстер-клас: «Сучасні міжнародні та вітчизняні стандарти лікування серцевої недостатності».

•Квітень 2023 - науково-практична конференція «Covid-19 та постковідний синдром: у пошуках ідеального протоколу», «ХІІІ науково-практична конференція Всеукраїнської асоціації фахівців з серцевої недостатності», семінар «Висипки у дітей з фокусом на атопічний дерматит», науково-практична конференція «Запальні захворювання кишківника: нова ера терапії», всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Нове про головне: кардіологічні алгоритми в коморбідних хворих».

•Травень 2023 - онлайн-курс «Особливості діагностики, фармакотерапії, хірургічного лікування та реабілітації при запальних і незапальних захворюваннях ЛОР».

•Червень 2023 - семінар «Респіраторний синдром в клініці інфекційних хвороб. Сучасні методи профілактики та лікування».

•Листопад 2023 - майстер-клас «Аритмії та артеріальна гіпертензія»; ТУ «Сучасні підходи до лікування та діагностики туберкульозу».

•Грудень 2023 – ТУ «Раціональна етіотропна терапія при інфекційних хворобах».


Лікую захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, травлення, сечовидільної системи.


показати повний текст

відгуки
Кирило 22-02-2024 Відвідавши Оксфорд Медікал усе дуже сподобалось. Медичний заклад зручно розташований. Персонал ввічливий, швидко пояснили як в них організована робота і так же швидко я потрапив до лікаря. Лікар Семенович Анна Василівна чітко та лаконічно описала можливі хвороби, та які аналізи і дослідження необхідно пройти щоб поставити діагноз. Швидко організувала необхідні аналізи все пройшло без заминок. Слід відзначити лояльність лікаря, яка чітко відповідала на велику кількість моїх питань)))
Ярина 14-02-2024 Велика подяка лікарю Смоковській Галині Іванівній за увагу, правильне лікування, і гарне ставлення до пацієнтів.Дуже вдячна за чуйність і розуміння проблеми !Таким Лікарям бути !!!!
Катерина 17-01-2024 Чудова клініка із хорошими спеціалістами! Окрема подяка лікарю травматологу даного мед центру ! Рекомендую
Тетяна 11-01-2024 Добрий день! Зверталась до вас в клініку і хочу сказати, що дуже задоволена! Не хочу розповідати до якого лікаря, але все пройшло дуже файно. Лікар молодець! Дівчата на рецепції дуже привітні та ввічливі, клініка з гарним ремонтом, чистенька. Тільки позитивні враження! Обов’язково пораджу вас своїм знайомим!
Олег 09-01-2024 Гарна клініка! Відвідуванням задоволен. Лікування допомогло. Буду вас рекомендувати! Процвітання вам!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом