Лікування застуди в Кам'янець-Подільському

ГРВІ (гостра респіраторна вірусна інфекція) або застуда – вірусне інфекційне захворювання, яке вражає ослаблений організм людини та яким найчастіше можна заразитися в місцях великого скупчення людей (офіси, магазини, транспорт та інші заклади), адже найчастіше інфекція передається повітряно-крапельним шляхом. Фахівці зазначають, що застудою найчастіше хворіють восени і навесні, коли починається різка зміна температури, а також в зимовий період.

Зараження вірусною інфекцією починається в носі, трахеї або в легенях. Якщо цю інфекцію не лікувати, то згодом вона може поширитися всією дихальною системою організму. 

СИМПТОМИ ГРВІ

Симптоми ГРВІ ми часто сплутуємо з ознаками інших захворювань. Проте до основних симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції належать:

  • Лікування застуди Оксфорд Медікалпідвищена температура;
  • біль в горлі;
  • ломота в тілі;
  • нежить;
  • кашель;

Також можуть бути почервоніння очей та сильна сльозотеча. Потрібно пам’ятати, що є різні форми прояву ГРВІ, тому симптоми можуть проявлятися по-різному.

 

ГРВІ, як і інші захворювання, при неправильному лікуванні чи взагалі при повній його відсутності, може набувати серйозних ускладнень. До найбільш поширених ускладнень належать:

  • запалення легенів (пневмонія);
  • отит;
  • гайморит;
  • бронхіт.

 Не варто покладатися тільки на власні знання і досвід, адже загострення і неправильне лікування хвороби тільки ускладнить ситуацію.

ЛІКУВАННЯ І ПРОФІАКТИКА ГРВІ

Лікування ГРВІ, як і багатьох інших захворювань, вимагає, насамперед, консультації у лікаря, який допоможе підібрати жарознижувальні та противірусні препарати, спреї та каплі, які полегшать дихання, ліки, що полегшують та лікують кашель (препарати чи курси інгаляцій). Бувають випадки, коли лікарі можуть порекомендувати курс протизапальних препаратів.

 

Варто пам’ятати, що ГРВІ дуже легко передається. Тому хворому необхідно уникати контактів з іншими, носити марлеву пов’язку (вона потрібна як хворому, так і тим, хто з ним контактує). Дотримання правил особистої гігієни також допоможе суттєво знизити можливість зараження.

 

Фахівці медичного центру «Оксфорд Медікал» допоможуть вам вилікувати застуду та підберуть індивідуальний курс лікування, який враховуватиме симптоми та особливості вашого організму. Проте, пам’ятайте, що застуду можна попередити, для цього існують різноманітні курси профілактики та щеплення. У нашому центрі вам допоможуть зміцнити здоров’я та попередити вірусні інфекції, щоб ніщо не змогло порушити ваших планів та спокійного ритму життя.


Наша адреса: вул.Князів Коріатовичів, 25Б.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиСімейний лікар: Смоковська Галина Іванівна
Сімейний лікар: Смоковська Галина Іванівна
Смоковська Галина ІванівнаСімейний лікар

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

-З 1982 року по 1988 рік навчалася в Тернопільському державному медичному інституті. Після закінчення якого отримала диплом за спеціальністю «Лікувальна справа».

-З 1988 по 1989 рік проходила інтернатуру на базі Любарської ЦРЛ Житомирської області за спеціальністю «Лікувальна справа» та на базі Житомирського обласного протитуберкульозного диспансеру за спеціальністю «Фтизіатрія».

-З 1989 по 1991 рік працювала лікарем-фтизіатром в Любарській ЦРЛ Житомирської області.

-З 1992 по 1995 рік працювала дільничним лікарем в Білозірській дільничній лікарні Тернопільської області.

-З 1995 по 2003 рік дільничний лікар в Кам’янець-Подільській міській поліклініці №2.

-Після проходження курсів на базі Дніпропетровської державної академії в 2003 році отримала спеціальність «Сімейний лікар».

-З 2003 року по теперішній час працюю сімейним лікарем в КНП «ЦПМСД» КПМР.

-З 2023 року працюю сімейним лікарем в «Oxford Medical» Кам’янець-Подільський.

     Постійно підвищую свою кваліфікацію.

Додаткове навчання (2023 рік): 

•Лютий 2023 - онлайн–курс «Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги із використанням керівництва mhGAP».

•Березень 2023 - майстер-клас: «Сучасні міжнародні та вітчизняні стандарти лікування серцевої недостатності».

•Квітень 2023 - науково-практична конференція «Covid-19 та постковідний синдром: у пошуках ідеального протоколу», «ХІІІ науково-практична конференція Всеукраїнської асоціації фахівців з серцевої недостатності», семінар «Висипки у дітей з фокусом на атопічний дерматит», науково-практична конференція «Запальні захворювання кишківника: нова ера терапії», всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Нове про головне: кардіологічні алгоритми в коморбідних хворих».

•Травень 2023 - онлайн-курс «Особливості діагностики, фармакотерапії, хірургічного лікування та реабілітації при запальних і незапальних захворюваннях ЛОР».

•Червень 2023 - семінар «Респіраторний синдром в клініці інфекційних хвороб. Сучасні методи профілактики та лікування».

•Листопад 2023 - майстер-клас «Аритмії та артеріальна гіпертензія»; ТУ «Сучасні підходи до лікування та діагностики туберкульозу».

•Грудень 2023 – ТУ «Раціональна етіотропна терапія при інфекційних хворобах».


Лікую захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, травлення, сечовидільної системи.


показати повний текст

відгуки
Кирило 22-02-2024 Відвідавши Оксфорд Медікал усе дуже сподобалось. Медичний заклад зручно розташований. Персонал ввічливий, швидко пояснили як в них організована робота і так же швидко я потрапив до лікаря. Лікар Семенович Анна Василівна чітко та лаконічно описала можливі хвороби, та які аналізи і дослідження необхідно пройти щоб поставити діагноз. Швидко організувала необхідні аналізи все пройшло без заминок. Слід відзначити лояльність лікаря, яка чітко відповідала на велику кількість моїх питань)))
Ярина 14-02-2024 Велика подяка лікарю Смоковській Галині Іванівній за увагу, правильне лікування, і гарне ставлення до пацієнтів.Дуже вдячна за чуйність і розуміння проблеми !Таким Лікарям бути !!!!
Катерина 17-01-2024 Чудова клініка із хорошими спеціалістами! Окрема подяка лікарю травматологу даного мед центру ! Рекомендую
Тетяна 11-01-2024 Добрий день! Зверталась до вас в клініку і хочу сказати, що дуже задоволена! Не хочу розповідати до якого лікаря, але все пройшло дуже файно. Лікар молодець! Дівчата на рецепції дуже привітні та ввічливі, клініка з гарним ремонтом, чистенька. Тільки позитивні враження! Обов’язково пораджу вас своїм знайомим!
Олег 09-01-2024 Гарна клініка! Відвідуванням задоволен. Лікування допомогло. Буду вас рекомендувати! Процвітання вам!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом