Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Лікування застуди в Кам'янець-Подільському

ГРВІ (гостра респіраторна вірусна інфекція) або застуда – вірусне інфекційне захворювання, яке вражає ослаблений організм людини та яким найчастіше можна заразитися в місцях великого скупчення людей (офіси, магазини, транспорт та інші заклади), адже найчастіше інфекція передається повітряно-крапельним шляхом. Фахівці зазначають, що застудою найчастіше хворіють восени і навесні, коли починається різка зміна температури, а також в зимовий період.

 

Зараження вірусною інфекцією починається в носі, трахеї або в легенях. Якщо цю інфекцію не лікувати, то згодом вона може поширитися всією дихальною системою організму. 

СИМПТОМИ ГРВІ

Симптоми ГРВІ ми часто сплутуємо з ознаками інших захворювань. Проте до основних симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції належать:

  • Лікування застуди Оксфорд Медікалпідвищена температура;
  • біль в горлі;
  • ломота в тілі;
  • нежить;
  • кашель;

Також можуть бути почервоніння очей та сильна сльозотеча. Потрібно пам’ятати, що є різні форми прояву ГРВІ, тому симптоми можуть проявлятися по-різному.

 

ГРВІ, як і інші захворювання, при неправильному лікуванні чи взагалі при повній його відсутності, може набувати серйозних ускладнень. До найбільш поширених ускладнень належать:

  • запалення легенів (пневмонія);
  • отит;
  • гайморит;
  • бронхіт.

 Не варто покладатися тільки на власні знання і досвід, адже загострення і неправильне лікування хвороби тільки ускладнить ситуацію.

ЛІКУВАННЯ І ПРОФІАКТИКА ГРВІ

Лікування ГРВІ, як і багатьох інших захворювань, вимагає, насамперед, консультації у лікаря, який допоможе підібрати жарознижувальні та противірусні препарати, спреї та каплі, які полегшать дихання, ліки, що полегшують та лікують кашель (препарати чи курси інгаляцій). Бувають випадки, коли лікарі можуть порекомендувати курс протизапальних препаратів.

 

Варто пам’ятати, що ГРВІ дуже легко передається. Тому хворому необхідно уникати контактів з іншими, носити марлеву пов’язку (вона потрібна як хворому, так і тим, хто з ним контактує). Дотримання правил особистої гігієни також допоможе суттєво знизити можливість зараження.

 

Фахівці медичного центру «Оксфорд Медікал» допоможуть вам вилікувати застуду та підберуть індивідуальний курс лікування, який враховуватиме симптоми та особливості вашого організму. Проте, пам’ятайте, що застуду можна попередити, для цього існують різноманітні курси профілактики та щеплення. У нашому центрі вам допоможуть зміцнити здоров’я та попередити вірусні інфекції, щоб ніщо не змогло порушити ваших планів та спокійного ритму життя.

 

Записатися на прийом можна через соціальні мережі або звертайтеся за телефоном +38068-635-88-88 або (0382) 68-65-68. Наша адреса: пр. Грушевського, 21-В.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Тетяна 01-03-2020 Сьогодні побувала на прийомі у даного лікаря... Залишилася під приємним враженням... Хороший лікар, який відмінно знає свою справу і легко знаходить підхід до людей... На жаль у наш час таких професіоналів мало... Щиро вдячна вам... Буду і далі звертатися..
Богдана 21-10-2019 Була на прийомі у Петришин Анни Василівни. Все сподобалося. Гарний лікар і приємна людина. Буду обслуговуватися у неї і надалі. Дякую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом