Вакцинація проти грипу в Кам'янець-Подільському

Грип є гострим, вірусним захворювання інфекційного характеру, яке небезпечне для дихальної системи. Його викликають типи вірусу А, В і С.

Отримати інфекцію можна від хворої людини повітряно-крапельним шляхом: від кашлю та навіть звичайної розмови на відстані 2 м. Основна небезпека захворювання – тяжкі ускладнення серцевої недостатності та пневмонії, що часто має летальний результат. Вразливі до цього є малюки до 2 років, літні люди, хворі на астму, діабет, ВІЛ, захворювання серця тощо.

Щоб запобігти проблем і захистити свій організм від грипу, потрібно вакцинуватися. Кваліфікований лікар проведе огляд й оцінить протипоказання. За їх відсутності – допустить до процедури і зробіть все швидко та професійно.

Переваги вакцинації від грипу

Переваги вакцинації в кабінеті нашого медцентру:

 • комфорт і дотримання умов зберігання: створено належне зберігання вакцини у фармацевтичних холодильних камерах та облаштовано кабінети для зручності пацієнтів;
 • безпека: можна не боятися захворіти після введення, речовина застосовується навіть для людей з імунодефіцитом, малюків і вагітних.
 • профілактика грипу: ви будете захищені від усіх прогнозованих на сезон штамів.
 • захист у суспільстві: вакцинована людина не становить загрози для оточуючих, формується колективний імунітет.

Для кого необхідне вакцинування від грипу

Відповідно до епідеміологічних вказівок вакцина має застосовуватися до усіх людей від 6-місячного віку:

 • діти 6 місяців-18 років (особливий акцент – на вік до 5 років);
 • люди після 55;
 • люди, що регулярно контактують з малюками до 6 місяців, літніми особами та хворими;
 • працівники медичних та навчальних закладів, держслужбовці,  водії громадського транспорту;
 • мешканці хоспісів, диспансерів та ін. установ догляду та реабілітації.

Клінічні й індивідуальні показання до вакцинування від грипу мають реципієнти внутрішніх органів/тканин, хворі на серцеву недостатність, ішемію, астму, діабет, ВІЛ-інфіковані з гематологічними порушеннями, а також жінки, що планують вагітність, діти з вродженими патологіями серця і легень.

Протипоказання до вакцинації має встановити сімейний лікар. Серед абсолютних – анафілактична реакція на дозу в анамнезі, для вагітних та хворих на тяжку імуносупресію не можна вводити живі вакцини, гострі фази хвороби з температурою понад +38,0 °C – протипоказана рутинна вакцинація.

Особливості та механізм проведення процедури

Вакцинацію від грипу проводять за записом. Процедура триває до 10- 5 хв. Сімейний лікар оглядає пацієнта на предмет протипоказань. Після введення вакцини варто затриматися в медзакладі на півгодини – для спостереження виникнення алергії. Також вам нададуть рекомендації з профілактики захворювання.

Вакцини від грипу як правило можуть містити 3-4 штами, які вірогідно циркулюватимуть у різні сезони. Так є шанси «перехитрити» віруси і запобігти їх неодноктратному потраплянню до організму. Додатково людина виробляє власний імунітет після того, як вже перехворіла на певний тип грипу.

Вакцинацію рекомендовано робити до сезонного загострення (вересень-жовтень) або протягом епідеміологічного періоду (листопад-березень).

Яка доза вакцини потрібна

Невакциновані діти до 9 років – 2 дози (наступна через 4 тижні). Інші –  1 доза щороку. Імунітет формується до 2-3 тижнів.

Важливо! Вакцина – це важливий елемент захисту організму від грипу, проте не забувайте про заходи безпеки:

 • уникайте людних місць і контакту з людьми з ознаками інфекції;
 • ретельно мийте руки милом або обробляйте антисептиком;
 • при чханні/кашлі прикривайтесь серветкою, після чого викидайте її;   
 • провітрюйте кімнати й робіть вологе прибирання;
 • не чіпайте рот, очі й ніс брудними руками.

Зміцнюйте імунітет вчасно. У цьому допоможе вакцинація від грипу, яка убереже від інфекції та її ускладнень. Записуйтеся на процедуру до медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському – лікар безболісно й швидко проведе вакцинування у комфортних умовах, використовуючи безпечні та дієві препарати, що рекомендовані ВООЗ, й надасть поради, як вберегтися від захворювання.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиСімейний лікар: Смоковська Галина Іванівна
Сімейний лікар: Смоковська Галина Іванівна
Смоковська Галина ІванівнаСімейний лікар

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

-З 1982 року по 1988 рік навчалася в Тернопільському державному медичному інституті. Після закінчення якого отримала диплом за спеціальністю «Лікувальна справа».

-З 1988 по 1989 рік проходила інтернатуру на базі Любарської ЦРЛ Житомирської області за спеціальністю «Лікувальна справа» та на базі Житомирського обласного протитуберкульозного диспансеру за спеціальністю «Фтизіатрія».

-З 1989 по 1991 рік працювала лікарем-фтизіатром в Любарській ЦРЛ Житомирської області.

-З 1992 по 1995 рік працювала дільничним лікарем в Білозірській дільничній лікарні Тернопільської області.

-З 1995 по 2003 рік дільничний лікар в Кам’янець-Подільській міській поліклініці №2.

-Після проходження курсів на базі Дніпропетровської державної академії в 2003 році отримала спеціальність «Сімейний лікар».

-З 2003 року по теперішній час працюю сімейним лікарем в КНП «ЦПМСД» КПМР.

-З 2023 року працюю сімейним лікарем в «Oxford Medical» Кам’янець-Подільський.

     Постійно підвищую свою кваліфікацію.

Додаткове навчання (2023 рік): 

•Лютий 2023 - онлайн–курс «Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги із використанням керівництва mhGAP».

•Березень 2023 - майстер-клас: «Сучасні міжнародні та вітчизняні стандарти лікування серцевої недостатності».

•Квітень 2023 - науково-практична конференція «Covid-19 та постковідний синдром: у пошуках ідеального протоколу», «ХІІІ науково-практична конференція Всеукраїнської асоціації фахівців з серцевої недостатності», семінар «Висипки у дітей з фокусом на атопічний дерматит», науково-практична конференція «Запальні захворювання кишківника: нова ера терапії», всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Нове про головне: кардіологічні алгоритми в коморбідних хворих».

•Травень 2023 - онлайн-курс «Особливості діагностики, фармакотерапії, хірургічного лікування та реабілітації при запальних і незапальних захворюваннях ЛОР».

•Червень 2023 - семінар «Респіраторний синдром в клініці інфекційних хвороб. Сучасні методи профілактики та лікування».

•Листопад 2023 - майстер-клас «Аритмії та артеріальна гіпертензія»; ТУ «Сучасні підходи до лікування та діагностики туберкульозу».

•Грудень 2023 – ТУ «Раціональна етіотропна терапія при інфекційних хворобах».


Лікую захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, травлення, сечовидільної системи.


показати повний текст

відгуки
Кирило 22-02-2024 Відвідавши Оксфорд Медікал усе дуже сподобалось. Медичний заклад зручно розташований. Персонал ввічливий, швидко пояснили як в них організована робота і так же швидко я потрапив до лікаря. Лікар Семенович Анна Василівна чітко та лаконічно описала можливі хвороби, та які аналізи і дослідження необхідно пройти щоб поставити діагноз. Швидко організувала необхідні аналізи все пройшло без заминок. Слід відзначити лояльність лікаря, яка чітко відповідала на велику кількість моїх питань)))
Ярина 14-02-2024 Велика подяка лікарю Смоковській Галині Іванівній за увагу, правильне лікування, і гарне ставлення до пацієнтів.Дуже вдячна за чуйність і розуміння проблеми !Таким Лікарям бути !!!!
Катерина 17-01-2024 Чудова клініка із хорошими спеціалістами! Окрема подяка лікарю травматологу даного мед центру ! Рекомендую
Тетяна 11-01-2024 Добрий день! Зверталась до вас в клініку і хочу сказати, що дуже задоволена! Не хочу розповідати до якого лікаря, але все пройшло дуже файно. Лікар молодець! Дівчата на рецепції дуже привітні та ввічливі, клініка з гарним ремонтом, чистенька. Тільки позитивні враження! Обов’язково пораджу вас своїм знайомим!
Олег 09-01-2024 Гарна клініка! Відвідуванням задоволен. Лікування допомогло. Буду вас рекомендувати! Процвітання вам!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом