Консультація сімейного лікаря в Кам'янець-Подільському

Сімейний лікар медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському є багатопрофільним фахівцем для надання первинної допомоги при широкому спектру захворювань у дітей та дорослих. Він закріплений за певною родиною і займається здоров’ям усіх її членів.

Спеціаліст діагностує, лікує та проводить профілактику патологій і за потреби направляє хворих до вузькопрофільних фахівців – кардіолога, ЛОРа та інших.

Серед обов’язків лікаря: консультування, періодичні огляди для раннього виявлення захворювань, обстеження, розробка лікувальних планів, призначення препаратів, додаткових аналізів і процедур та направлення до стаціонару. Також сімейний лікар займається профілактикою захворювань, в тому числі – інфекційних, проводить вакцинацію.

Що лікує сімейний лікар

Фахівець проводить терапію у наступних випадках:

 • вірусних захворюваннях та застуді;
 • захворюваннях дихальної системи (бронхіт, пневмонія, астма);
 • захворюваннях серця і судин (аритмія, гіпертензія, ішемія тощо);
 • патологіях опорно-рухового апарату (остеохондроз, радикуліт, артрит та ін.);
 • проблемах з ШКТ (холецистит, коліт, гастрит, виразка, дуоденіт і т.д.);
 • алергіях;
 • інфекціях у дітей (коклюш, вітряна віспа та ін.)

Консультація потрібна при наступних ознаках:

 • біль та поколювання у грудях, задишка;
 • різкі перепади тиску, оніміння ніг і рук;
 • слабкість, сухість ротової порожнини, спрага;
 • біль та шум у вухах, зниження слуху;
 • порушення сну, тривожність;
 • метеоризм, блювання і нудота;
 • кашель, нежить;
 • висипання, сухість шкіри, виразки;
 • озноб, висока температура та ін.

При перелічених симптомах у вас або дитини скоріше відвідайте фахівця. Консультація дозволить правильно й швидко поставити діагноз і почати лікування.

Як відбувається консультація сімейного лікаря

Допомога надається комплексно. Сімейний лікар супроводжує пацієнтів і контролює їхній стан до повного одужання.

Збір анамнезу

При першій зустрічі лікар поставить запитання про причину візиту і вислухає скарги. Далі спеціаліст буде докладно розпитувати про спосіб життя хворого (харчові звички, режим дня, умови проживання тощо), сімейні випадки захворювань (спадковість).

Для з’ясування стану дитини лікар опитує батьків про особливості вагітності, пологів та можливі ускладнення після народження малюка, а також інші аспекти: вагу при народженні, тип вигодовування (суміш, грудне, або змішане), прикорм тощо. Додатково проводиться опитування про перенесені раніше захворювання, особливості їх лікування, обстеження і т.д.

Огляд

Сімейний лікар ретельно оглядає пацієнта. Вимірює тиск і пульс, температуру, прослуховує легені і серце. Візуально оцінює стан шкіри та слизової оболонки очей, носа, ротової порожнини та горла.

Також до огляду входить пальпація, перкусія уражених органів.

Діагностика

За необхідності та для уточнення діагнозу проводиться повний чек-ап організму за допомогою інструментальних та лабораторних досліджень. Обстеження складається з індивідуально підібраного комплексу заходів аналізів, консультацій інших спеціалістів.

Повна діагностика проводиться у комфортних умовах приблизно за 3-4 години. За тиждень готові результати усіх аналізів, на підставі яких сімейний лікар робить висновки, ставить остаточний діагноз і розробляє індивідуальний план лікування.

Особливості лікування

Враховуючи широкопрофільність сімейного лікаря, методи терапії залежать від типу і перебігу захворювання, поточного стану пацієнта тощо.

При легких станах хворого лікують амбулаторно, призначаючи прийом медикаментів, фізіотерапію, контрольні відвідування суміжних спеціалістів та додаткові консультації із сімейним лікарем.

Більш складні випадки, які можуть спричинити ускладнення та становлять загрозу життю, потребують невідкладної медичної допомоги та госпіталізації.

Сімейний лікар медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському – надійний захисник здоров’я родини, який завжди на зв’язку! Він надасть грамотну консультацію, кваліфіковану допомогу та навчить берегти здоров’я, щоб прожити якісно і довго!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.85, голосів: 40 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиСімейний лікар: Смоковська Галина Іванівна
Сімейний лікар: Смоковська Галина Іванівна
Смоковська Галина ІванівнаСімейний лікар

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

-З 1982 року по 1988 рік навчалася в Тернопільському державному медичному інституті. Після закінчення якого отримала диплом за спеціальністю «Лікувальна справа».

-З 1988 по 1989 рік проходила інтернатуру на базі Любарської ЦРЛ Житомирської області за спеціальністю «Лікувальна справа» та на базі Житомирського обласного протитуберкульозного диспансеру за спеціальністю «Фтизіатрія».

-З 1989 по 1991 рік працювала лікарем-фтизіатром в Любарській ЦРЛ Житомирської області.

-З 1992 по 1995 рік працювала дільничним лікарем в Білозірській дільничній лікарні Тернопільської області.

-З 1995 по 2003 рік дільничний лікар в Кам’янець-Подільській міській поліклініці №2.

-Після проходження курсів на базі Дніпропетровської державної академії в 2003 році отримала спеціальність «Сімейний лікар».

-З 2003 року по теперішній час працюю сімейним лікарем в КНП «ЦПМСД» КПМР.

-З 2023 року працюю сімейним лікарем в «Oxford Medical» Кам’янець-Подільський.

     Постійно підвищую свою кваліфікацію.

Додаткове навчання (2023 рік): 

•Лютий 2023 - онлайн–курс «Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги із використанням керівництва mhGAP».

•Березень 2023 - майстер-клас: «Сучасні міжнародні та вітчизняні стандарти лікування серцевої недостатності».

•Квітень 2023 - науково-практична конференція «Covid-19 та постковідний синдром: у пошуках ідеального протоколу», «ХІІІ науково-практична конференція Всеукраїнської асоціації фахівців з серцевої недостатності», семінар «Висипки у дітей з фокусом на атопічний дерматит», науково-практична конференція «Запальні захворювання кишківника: нова ера терапії», всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Нове про головне: кардіологічні алгоритми в коморбідних хворих».

•Травень 2023 - онлайн-курс «Особливості діагностики, фармакотерапії, хірургічного лікування та реабілітації при запальних і незапальних захворюваннях ЛОР».

•Червень 2023 - семінар «Респіраторний синдром в клініці інфекційних хвороб. Сучасні методи профілактики та лікування».

•Листопад 2023 - майстер-клас «Аритмії та артеріальна гіпертензія»; ТУ «Сучасні підходи до лікування та діагностики туберкульозу».

•Грудень 2023 – ТУ «Раціональна етіотропна терапія при інфекційних хворобах».


Лікую захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, травлення, сечовидільної системи.


показати повний текст

відгуки
Кирило 22-02-2024 Відвідавши Оксфорд Медікал усе дуже сподобалось. Медичний заклад зручно розташований. Персонал ввічливий, швидко пояснили як в них організована робота і так же швидко я потрапив до лікаря. Лікар Семенович Анна Василівна чітко та лаконічно описала можливі хвороби, та які аналізи і дослідження необхідно пройти щоб поставити діагноз. Швидко організувала необхідні аналізи все пройшло без заминок. Слід відзначити лояльність лікаря, яка чітко відповідала на велику кількість моїх питань)))
Ярина 14-02-2024 Велика подяка лікарю Смоковській Галині Іванівній за увагу, правильне лікування, і гарне ставлення до пацієнтів.Дуже вдячна за чуйність і розуміння проблеми !Таким Лікарям бути !!!!
Катерина 17-01-2024 Чудова клініка із хорошими спеціалістами! Окрема подяка лікарю травматологу даного мед центру ! Рекомендую
Тетяна 11-01-2024 Добрий день! Зверталась до вас в клініку і хочу сказати, що дуже задоволена! Не хочу розповідати до якого лікаря, але все пройшло дуже файно. Лікар молодець! Дівчата на рецепції дуже привітні та ввічливі, клініка з гарним ремонтом, чистенька. Тільки позитивні враження! Обов’язково пораджу вас своїм знайомим!
Олег 09-01-2024 Гарна клініка! Відвідуванням задоволен. Лікування допомогло. Буду вас рекомендувати! Процвітання вам!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом