Лікування захворювань шлунково-кишкового тракту в Кам'янець-Подільському

Шлунково-кишковий тракт (ШКТ) є системою органів, які відповідають за травлення та живлення організму потрібними йому речовинами й виводять токсини і кінцеві продукти. Але погане харчування та несприятлива екологія, спадковість, хронічний стрес, перевтома та ін. чинники згубно впливають на здоров’я травної системи, ушкоджуючи органи паразитами, інфекціями та ін. патогенними елементами.

Поширені захворювання ШКТ – виразки, гастрит, панкреатит, коліт, холецистит, диспепсія, печія, гепатити, цироз та ін.

На жаль, люди звертаються по медичну допомогу на пізніх та хронічних стадіях захворювання, коли потребується тривале і складне лікування. Тож при перших симптомах або підозрах на хворобу краще не ігнорувати біль і дискомфорт, а вчасно звернутись до сімейного терапевта медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському. Так можна вчасно помітити розвиток патології й уникнути ускладнень.

Як і чому з’являються хвороби травних органів

До лікаря потрібно звернутися якомога раніше, адже позбутися хвороби на ранніх стадіях вдасться простіше і швидше. Зверніться до лікаря, якщо помітили у себе часту діарею та здуття, біль у животі та сонячному сплетінні, домішки слизу/крові у калі, печію, нудоту/блювання та ін. 

Загалом патології травної системи виникають через генетичну схильність, тривалий та безконтрольний прийом антибіотиків та ін. ліків, наявність паразитів та отруєння. Поширеною причиною стає неправильне/нерегулярне харчування та неякісна їжа, хронічний нервовий стрес, а також загострення інфекційний захворювань.

Точний діагноз і причину хвороби може встановити лише досвідчений лікар, тому при перших ознаках запишіться на прийом до спеціаліста медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському, щоб швидше почати лікування.

Як лікують захворювання ШКТ

За консультацією і первинним оглядом слід звернутися до сімейного терапевта. Спеціаліст збере анамнез, проведе пальпацію і прослуховування, на основі чого визначить вид і причину захворювання ШКТ, поставить попередній діагноз. Для його уточнення і призначення індивідуального лікування знадобиться розширене обстеження і консультація гастроентеролога та ін. фахівців.

Додатковими методами діагностики призначають:

  • аналізи крові/сечі/калу;
  • КТ, УЗД, рентген деяких органів ШКТ (визначення розмірів, структури тканин, наявність/відсутність новоутворень);
  • гастроскопія (ендоскопія), колоноскопія (показують зміни слизових ШКТ, вогнища уражень, кровотеч і виразок);
  • манометрія, pH-метрія (визначає тиск рідини і газів у кишечнику та рівень кислотності);
  • біопсія: забирається фрагмент уражених тканин на виявлення онкопроцесів.

Лікувальні заходи

Для успішної терапії хвороб ШКТ фахівець клініки застосовує комплекс консервативних і у тяжких випадках – хірургічних методів.

За показаннями лікаря хворий має приймати наступні препарати:  

  • антибіотики, антимікробні й антипаразитарні засоби: для усунення основних причин (глистової інвазії та кишкової інфекції);
  • спазмолітики: для знання напруження мускулатури;
  • ентеросорбенти: для детоксикації організму шляхом зв’язування та виведення отрут;
  • пробіотики/ферменти: покращують процеси травлення та відновлюють мікрофлору;
  • скріплюючі/проносні ліки: усувають розлади травлення й випорожнення.

Інші медикаменти (більш спеціалізовані) приймаються для зниження кислотності і метеоризму тощо).

Серед консервативних методів лікування ШКТ відзначають фізіотерапію, дієту і пиття мінеральних вод, нормалізацію режиму дня, психічного стану, а також зміцнення імунітету.

У складних випадках показане хірургічне втручання, аж до видалення органу.

Лікування пацієнтів із запущеними захворюваннями ШКТ досить тривале і складне. Тому, щоб вберегтися від тяжких наслідків та видалення органів, вчасно звертайтеся по допомогу лікарів медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському. Кваліфікований терапевт допоможе  позбутися інфекції та запалення й відновити нормальну роботу органів травної системи!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиСімейний лікар: Смоковська Галина Іванівна
Сімейний лікар: Смоковська Галина Іванівна
Смоковська Галина ІванівнаСімейний лікар

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

-З 1982 року по 1988 рік навчалася в Тернопільському державному медичному інституті. Після закінчення якого отримала диплом за спеціальністю «Лікувальна справа».

-З 1988 по 1989 рік проходила інтернатуру на базі Любарської ЦРЛ Житомирської області за спеціальністю «Лікувальна справа» та на базі Житомирського обласного протитуберкульозного диспансеру за спеціальністю «Фтизіатрія».

-З 1989 по 1991 рік працювала лікарем-фтизіатром в Любарській ЦРЛ Житомирської області.

-З 1992 по 1995 рік працювала дільничним лікарем в Білозірській дільничній лікарні Тернопільської області.

-З 1995 по 2003 рік дільничний лікар в Кам’янець-Подільській міській поліклініці №2.

-Після проходження курсів на базі Дніпропетровської державної академії в 2003 році отримала спеціальність «Сімейний лікар».

-З 2003 року по теперішній час працюю сімейним лікарем в КНП «ЦПМСД» КПМР.

-З 2023 року працюю сімейним лікарем в «Oxford Medical» Кам’янець-Подільський.

     Постійно підвищую свою кваліфікацію.

Додаткове навчання (2023 рік): 

•Лютий 2023 - онлайн–курс «Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги із використанням керівництва mhGAP».

•Березень 2023 - майстер-клас: «Сучасні міжнародні та вітчизняні стандарти лікування серцевої недостатності».

•Квітень 2023 - науково-практична конференція «Covid-19 та постковідний синдром: у пошуках ідеального протоколу», «ХІІІ науково-практична конференція Всеукраїнської асоціації фахівців з серцевої недостатності», семінар «Висипки у дітей з фокусом на атопічний дерматит», науково-практична конференція «Запальні захворювання кишківника: нова ера терапії», всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Нове про головне: кардіологічні алгоритми в коморбідних хворих».

•Травень 2023 - онлайн-курс «Особливості діагностики, фармакотерапії, хірургічного лікування та реабілітації при запальних і незапальних захворюваннях ЛОР».

•Червень 2023 - семінар «Респіраторний синдром в клініці інфекційних хвороб. Сучасні методи профілактики та лікування».

•Листопад 2023 - майстер-клас «Аритмії та артеріальна гіпертензія»; ТУ «Сучасні підходи до лікування та діагностики туберкульозу».

•Грудень 2023 – ТУ «Раціональна етіотропна терапія при інфекційних хворобах».


Лікую захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, травлення, сечовидільної системи.


показати повний текст

відгуки
Кирило 22-02-2024 Відвідавши Оксфорд Медікал усе дуже сподобалось. Медичний заклад зручно розташований. Персонал ввічливий, швидко пояснили як в них організована робота і так же швидко я потрапив до лікаря. Лікар Семенович Анна Василівна чітко та лаконічно описала можливі хвороби, та які аналізи і дослідження необхідно пройти щоб поставити діагноз. Швидко організувала необхідні аналізи все пройшло без заминок. Слід відзначити лояльність лікаря, яка чітко відповідала на велику кількість моїх питань)))
Ярина 14-02-2024 Велика подяка лікарю Смоковській Галині Іванівній за увагу, правильне лікування, і гарне ставлення до пацієнтів.Дуже вдячна за чуйність і розуміння проблеми !Таким Лікарям бути !!!!
Катерина 17-01-2024 Чудова клініка із хорошими спеціалістами! Окрема подяка лікарю травматологу даного мед центру ! Рекомендую
Тетяна 11-01-2024 Добрий день! Зверталась до вас в клініку і хочу сказати, що дуже задоволена! Не хочу розповідати до якого лікаря, але все пройшло дуже файно. Лікар молодець! Дівчата на рецепції дуже привітні та ввічливі, клініка з гарним ремонтом, чистенька. Тільки позитивні враження! Обов’язково пораджу вас своїм знайомим!
Олег 09-01-2024 Гарна клініка! Відвідуванням задоволен. Лікування допомогло. Буду вас рекомендувати! Процвітання вам!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом