Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Лікування мікозу гладкої шкіри (дерматомікозу) в Кам'янець-Подільському

Мікоз гладкої шкіри або дерматомікоз – грибкове захворювання шкіри. Ця недуга викликана грибковими бактеріями Microsporum або Trichophyton. Людина може заразитися ними як від іншої людини, так і від тварини. Важливо проводити своєчасне лікування захворювання, щоб запобігти розвитку ускладнень.

Зазвичай патологія розвивається в таких зонах:

 • гладка шкіра;

 • голова в прикореневій області волосся;

 • зовнішні статеві органи;

 • шкіра ніг.

Більшість пацієнтів з трихофітозом є дітьми, а паховий дерматомікоз – це захворювання, що найчастіше вражає дорослих. Він характеризується появою плям еритематозного типу і сильним свербіжем.

СПОСОБИ ЗАРАЖЕННЯ МІКОЗОМ

Дерматомікоз можна придбати, при:

 • контакті з хворим пацієнтом;

 • контакті до засобів, які використовує хворий пацієнт;

 • контакті з бродячими тваринами;

 • при контакті до спинок сидінь в громадському транспорті.

Мікоз гладкої шкіри є рідкіснішим явищем і відбувається при тісному контакті з хворим. Хронічний вид хвороби розвивається у пацієнтів з ослабленим імунітетом, а також зазвичай проявляється в дитинстві. Він не гоїться до кінця, але переходить в приховану форму. Такі пацієнти мають ділянки шкіри, що лущаться, які зазвичай локалізуються в області скронь або потилиці.

СИМПТОМИ МІКОЗУ

Симптоми дерматомікозу зазвичай з’являються через тиждень після контакту з хворою людиною, твариною або предметами, які використала заражена людина. Симптоми варіюються залежно від місця ураження:

 1. Поверхневе ураження характерне для голови і гладкої шкіри. В цьому випадку шкіра утворює круглі бляшки, які можна легко побачити неозброєним оком. Якщо бляшка утворена на місці волосяного фолікула, тоді волосся в цьому місці починає руйнуватися або випадати. На волоссі, що залишилося, є бляшки сірого кольору. Гладкі бляшки утворюються на гладкій шкірі, яка зудить, і має обідок, забарвлений в червоний колір;

 2. Пахові ураження шкіри характеризуються появою симптомів запалення в паху, на сідницях або стегнах. Це виникає через нехтування правилами особистої гігієни, носіння льняних тканин з синтетичних матеріалів, а також високу пітливость;

 3. Оніхомікоз сприяє появі білих або жовтих плям на нігтьовій пластині.

Якщо ви не помітили симптоми дерматомікозу ніг або іншої частини тіла вчасно, це призводить до ускладнень інфекційної природи. На уражених ділянках може утворитися гній, що сприятиме погіршенню загального стану здоров’я. Головні болі, загальна слабкість і збільшені лімфатичні вузли.

ЛІКУВАННЯ ДЕРМАТОМІКОЗУ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Лікування патології включає протигрибкову терапію. Якщо терапія починається при перших симптомах захворювання, вона буде дуже ефективною і допоможе повністю вилікувати пацієнта від дерматомікозу. Лікар-дерматолог нашого центру назначить оптимальне лікування, яке підійде саме Вам. Запропонує мазі, креми або шампуні, що містять протигрибкові засоби для лікування пацієнта. При тяжчих формах дерматомікозу лікар може призначити протизапальні і гормональні препарати.

 

При проявах перших ознак ушкодження шкіри, негайно зверніться до лікаря, щоб він призначив правильне лікування, тому що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Кваліфіковані лікарі дерматологічного відділення медичного центру «Оксорд Медікал» завжди забезпечать вам якісне і професійне обслуговування.

 

Для запису на попередній прийом лікаря-дерматолога телефонуйте: (0382) 68-65-68, або заповніть форму на сайті, і ми обов’язково зв’яжемося з вами.

( Рейтинг: 3.11, голосів: 27 )

відгуки
Ігор 05-01-2021 Хочу висловити величезну подяку лікарю Гусляковій Вікторії Максимівні за неймовірний професіоналізм, швидкість прийнятих важливих рішень, а також дбайливе та уважне ставлення. Неодноразово звертаємось до Вікторії Максимівни та завжди отримуємо комплексний, розгорнутий та, найголовніше, ефективний план лікування. Дякуємо! :)

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом