записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(03849) 56 - 100
Замовити зворотній дзвінок

БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ФЛЕБОЛОГА тільки по 31.12.2018. Деталі за номером: (068) 635 88 88

Ви знаходитесь на сайті Кам'янець-Подільскої клініки

Вибрати інше місто
Дерматологія

Огляд та консультація дерматолога ВСЬОГО 250 грн

Дерматологія

 

Видалення папілом

На сьогоднішній день дуже часто ми зустрічаємо на поверхні шкіри різні доброякісні утворення, такі як бородавки або нарости. Вони можуть бути, як і на обличчі - повіки, щоки, в носі, або в роті, так і на інших ділянках тіла, навіть на статевих органах чоловіка і жінки. Вже сьогодні позбутися від цього можна швидко та безболісно в МЦ «Оксфорд Медікал» у м. Кам`янець-Подільському.

Причини виникнення папілом

        Основною причиною появи папілом є - вірус папіломи, його може спровокувати:

  • низький імунітет;
  • тривалий прийом ліків, а особливо антибіотиків;
  • депресія;
  • відвідування саун, лазень, басейнів або пляжу;
  • захворювання шлунка, кишечника;
  • часті зміни статевого партнера.

         На поверхні шкіри, папіломи ростуть повільно, але при несприятливих умовах, вони можуть швидко збільшуватися в розмірі і навіть кількості. Якщо пошкодити основу папіломи вона запалюється, що викликає больові відчуття та дискомфорт.

        Видаляють папіломи для попередження їх травматизму, подальшого інфікування або ж за естетичними показаннями. Іноді під папіломою може ховатися більш глибока проблема це внутрішньоепідермальний рак, тому обов'язково потрібна дерматологічна консультація з подальшим вирішенням питання видалення папіломи та ефективного лікування.

Видалення папілом за допомогою апарату «Сургітрон»

  На сьогоднішній день найефективнішим, безпечним, безкровним методом видалення папілом є радіохвильова хірургія апаратом «Сургітрон», так як радіохвилі мінімізують ризик зараження ран і травматизм м'яких тканин.

Після видалення новоутворень «Сургітрон», утворена корочка на поверхні відділяється часто від 7 до 10 днів після проведення процедури. Ефективність даного методу лікування 80-90%, а ймовірність знову появи всього лише 2-4%.

 Також за допомогою апарату успішно видаляють і інші новоутворення - бородавки, гемангіоми, невуси, заразні молюски та інше.

  Видалення папілом в МЦ «Оксфорд Медікал Кам`янець- Подільський»

   Для спокою наших пацієнтів під час неприємних відчуттів, в зону новоутворення можуть ввести місцево знеболення (анестетик). При процедурі видалення практично відсутня крововтрата тому, як з розрізом відбувається запаювання маленьких кровоносних судин без механічного руйнування новоутворення, що і є основною відмінністю від інших методів. Крім цього, завдяки радіохвилям з частотою більше 4 мГц на поверхні тканин утворюється захисна плівка, під якою загоєння проходить швидше, ніж при використанні інших методів, наприклад під час лазерного лікування. Немає необхідності в госпіталізації та зміні звичного ратму життя.

 

    Завдяки медичному центру «Оксфорд Медікал Кам`янець- Подільський» радіохвильова процедура з видалення папілом та інших новоутворень стала доступною. Приділіть всього лише пів години свого часу на візит до лікаря та кваліфіковані лікарі нашого центру допоможуть вам швидко, ефективно, якісно і недорого позбутися як неестетичних новоутворень, так і позбутися від самих причин даних проявів. Ми завжди готові Вам надати якісні послуги.

Запись на прием по телефону  (03849) 56 100

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки