записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(03849) 56 - 100
Замовити зворотній дзвінок

ДАРУЄМО 500 грн. КОЖНОМУ хто обирає лікування в МЦ "Оксфорд Медікал"

Ви знаходитесь на сайті Кам'янець-Подільскої клініки

Вибрати інше місто
 
Дерматологія

Видалення папілом

На сьогоднішній день дуже часто ми зустрічаємо на поверхні шкіри різні доброякісні утворення, такі як бородавки або нарости. Вони можуть бути, як і на обличчі - повіки, щоки, в носі, або в роті, так і на інших ділянках тіла, навіть на статевих органах чоловіка і жінки. Вже сьогодні позбутися від цього можна швидко та безболісно в МЦ «Оксфорд Медікал» у м. Кам`янець-Подільському.

Причини виникнення папілом

        Основною причиною появи папілом є - вірус папіломи, його може спровокувати:

  • низький імунітет;
  • тривалий прийом ліків, а особливо антибіотиків;
  • депресія;
  • відвідування саун, лазень, басейнів або пляжу;
  • захворювання шлунка, кишечника;
  • часті зміни статевого партнера.

         На поверхні шкіри, папіломи ростуть повільно, але при несприятливих умовах, вони можуть швидко збільшуватися в розмірі і навіть кількості. Якщо пошкодити основу папіломи вона запалюється, що викликає больові відчуття та дискомфорт.

        Видаляють папіломи для попередження їх травматизму, подальшого інфікування або ж за естетичними показаннями. Іноді під папіломою може ховатися більш глибока проблема це внутрішньоепідермальний рак, тому обов'язково потрібна дерматологічна консультація з подальшим вирішенням питання видалення папіломи та ефективного лікування.

Видалення папілом за допомогою апарату «Сургітрон»

  На сьогоднішній день найефективнішим, безпечним, безкровним методом видалення папілом є радіохвильова хірургія апаратом «Сургітрон», так як радіохвилі мінімізують ризик зараження ран і травматизм м'яких тканин.

Після видалення новоутворень «Сургітрон», утворена корочка на поверхні відділяється часто від 7 до 10 днів після проведення процедури. Ефективність даного методу лікування 80-90%, а ймовірність знову появи всього лише 2-4%.

 Також за допомогою апарату успішно видаляють і інші новоутворення - бородавки, гемангіоми, невуси, заразні молюски та інше.

  Видалення папілом в МЦ «Оксфорд Медікал Кам`янець- Подільський»

   Для спокою наших пацієнтів під час неприємних відчуттів, в зону новоутворення можуть ввести місцево знеболення (анестетик). При процедурі видалення практично відсутня крововтрата тому, як з розрізом відбувається запаювання маленьких кровоносних судин без механічного руйнування новоутворення, що і є основною відмінністю від інших методів. Крім цього, завдяки радіохвилям з частотою більше 4 мГц на поверхні тканин утворюється захисна плівка, під якою загоєння проходить швидше, ніж при використанні інших методів, наприклад під час лазерного лікування. Немає необхідності в госпіталізації та зміні звичного ратму життя.

 

    Завдяки медичному центру «Оксфорд Медікал Кам`янець- Подільський» радіохвильова процедура з видалення папілом та інших новоутворень стала доступною. Приділіть всього лише пів години свого часу на візит до лікаря та кваліфіковані лікарі нашого центру допоможуть вам швидко, ефективно, якісно і недорого позбутися як неестетичних новоутворень, так і позбутися від самих причин даних проявів. Ми завжди готові Вам надати якісні послуги.

Запись на прием по телефону  (03849) 56 100

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки