Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Видалення папілом в Кам'янець-Подільському

На сьогоднішній день дуже часто ми зустрічаємо на поверхні шкіри різні доброякісні утворення, такі як бородавки або нарости. Вони можуть бути, як і на обличчі - повіки, щоки, в носі, або в роті, так і на інших ділянках тіла, навіть на статевих органах чоловіка і жінки. Вже сьогодні позбутися від цього можна швидко та безболісно в МЦ «Оксфорд Медікал» у м. Кам`янець-Подільському.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ПАПІЛОМ

        Основною причиною появи папілом є - вірус папіломи, його може спровокувати:

 • низький імунітет;
 • тривалий прийом ліків, а особливо антибіотиків;
 • депресія;
 • відвідування саун, лазень, басейнів або пляжу;
 • захворювання шлунка, кишечника;
 • часті зміни статевого партнера.

         На поверхні шкіри, папіломи ростуть повільно, але при несприятливих умовах, вони можуть швидко збільшуватися в розмірі і навіть кількості. Якщо пошкодити основу папіломи вона запалюється, що викликає больові відчуття та дискомфорт.

        Видаляють папіломи для попередження їх травматизму, подальшого інфікування або ж за естетичними показаннями. Іноді під папіломою може ховатися більш глибока проблема це внутрішньоепідермальний рак, тому обов'язково потрібна дерматологічна консультація з подальшим вирішенням питання видалення папіломи та ефективного лікування.

ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ ЗА ДОПОМОГОЮ АПАРАТУ «СУРГІТРОН»

  На сьогоднішній день найефективнішим, безпечним, безкровним методом видалення папілом є радіохвильова хірургія апаратом «Сургітрон», так як радіохвилі мінімізують ризик зараження ран і травматизм м'яких тканин.

Після видалення новоутворень «Сургітрон», утворена корочка на поверхні відділяється часто від 7 до 10 днів після проведення процедури. Ефективність даного методу лікування 80-90%, а ймовірність знову появи всього лише 2-4%.

 Також за допомогою апарату успішно видаляють і інші новоутворення - бородавки, гемангіоми, невуси, заразні молюски та інше.

  ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ КАМ`ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКИЙ»

   Для спокою наших пацієнтів під час неприємних відчуттів, в зону новоутворення можуть ввести місцево знеболення (анестетик). При процедурі видалення практично відсутня крововтрата тому, як з розрізом відбувається запаювання маленьких кровоносних судин без механічного руйнування новоутворення, що і є основною відмінністю від інших методів. Крім цього, завдяки радіохвилям з частотою більше 4 мГц на поверхні тканин утворюється захисна плівка, під якою загоєння проходить швидше, ніж при використанні інших методів, наприклад під час лазерного лікування. Немає необхідності в госпіталізації та зміні звичного ратму життя.

 

    Завдяки медичному центру «Оксфорд Медікал Кам`янець- Подільський» радіохвильова процедура з видалення папілом та інших новоутворень стала доступною. Приділіть всього лише пів години свого часу на візит до лікаря та кваліфіковані лікарі нашого центру допоможуть вам швидко, ефективно, якісно і недорого позбутися як неестетичних новоутворень, так і позбутися від самих причин даних проявів. Ми завжди готові Вам надати якісні послуги.

Запись на прием по телефону  (0382) 68-65-68

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар дерматолог <br>лікар дерматолог дитячий: Чорнописький Юрій Миколайович
Чорнописький Юрій Миколайович Лікар дерматолог
лікар дерматолог дитячий
Лікар дерматолог <br>лікар дерматолог дитячий: Чорнописький Юрій Миколайович
Чорнописький Юрій МиколайовичЛікар дерматолог
лікар дерматолог дитячий

пр. Грушевського, 21в;

інформація про лікаря

 • 2012р. - закінчив Буковинський державний медичний університет
 • 2012р. - інтернатура на базі Чернівецького обласного шкірно-венерологічного диспансеру
 • 2014р. - сертифікат лікаря дерматовенеролога
 • 2015р. - сертифікат лікаря терапевта
 • 2017р. - по теперішній час лікар дерматовенеролог Медичного центру «Оксфорд Медікал»
показати повний текст

відгуки
Ігор 05-01-2021 Хочу висловити величезну подяку лікарю Гусляковій Вікторії Максимівні за неймовірний професіоналізм, швидкість прийнятих важливих рішень, а також дбайливе та уважне ставлення. Неодноразово звертаємось до Вікторії Максимівни та завжди отримуємо комплексний, розгорнутий та, найголовніше, ефективний план лікування. Дякуємо! :)

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом