Консультація невролога (невропатолога) в Кам'янець-Подільському

Невропатолог або, як часто називають цього фахівця, невролог – це лікар, який здійснює діагностику, призначає лікування або ряд профілактичних дій, якщо у пацієнта виявлено проблеми з центральною і периферичною нервовою системою. 

Якщо у вас є будь-які симптоми, пов’язані з нервовою системою, наприклад головний біль, запаморочення, порушення координації або різні порушення чутливості, зверніться саме до невролога!

Симптоматика, при якій потрібна консультація невролога

Невролог вирішує досить широкий спектр проблем. Часто вони пов’язані з іншими відділами та функціями тіла людини. Деякі симптоми захворювань досить поширені, й їх можна легко сплутати з іншими недугами, а тому при поганому самопочутті варто звертатися до медичного центру «Оксфорд Медікал» у місті а Кам’янець-Подільський, а не займатися самолікуванням.

До поширених симптомів хвороб центральної та периферичної нервової системи належать:

 • безперервний головний біль;
 • запаморочення;
 • проблеми зі сном;
 • різке погіршення концентрації та пам’яті;
 • слабкість у м’язах і суглобах;
 • часті та незрозумілі непритомності;
 • різкі зміни артеріального тиску;
 • безперервна тривожність;
 • різкий біль в області спини, рук, шиї та обличчя. 

До більш явних симптомів, що свідчать про хвороби нервової системи, відносяться проблеми з мовленням, тики та неконтрольовані рухи, неправильну координацію, проблеми з пересуванням та оніміння кінцівок.

При появі перших симптомів необхідно відразу звертатися до фахівців – в іншому випадку розв’язати проблему буде складніше, адже вона може перейти в хронічну стадію й представляти реальну загрозу для життя.

Проблеми центральної та периферичної нервової системи тісно пов’язані з іншими органами та відділами, тому лікарі-неврологи часто працюють разом з іншими фахівцями, розробляючи комплексну модель лікування.

Захворювання центральної та периферичної нервової системи

Перераховані вище симптоми можуть бути показниками різних захворювань, з якими допоможе впоратися невролог. Найпоширенішими є захворювання мозку. Лікарі цієї спрямованості допомагають позбутися наслідків інсульту або навіть запобігти його появі, прописують комплекс заходів, які здатні полегшити перебіг невиліковних захворювань, наприклад сенільної деменції, епілепсії та хвороби Паркінсона. 

Неврологи займаються проблемами не тільки дорослого організму, а й дитячого, ведучи діагностику та лікування в перинатальний період та післяпологовий. Найчастіше лікарям доводиться прописувати препарати та призначати курс лікування малюкам з дитячим церебральним паралічем та різними аномаліями у розвитку.

До інших явних захворювань нервової системи відносяться різноманітні вроджені патології:

 • проблеми з опорно-рухової системою, наприклад дистрофія кінцівок;
 • хвороби суглобів та спини;
 • Синдром Туретта, що супроводжується мимовільними рухами та виголошенням певних фраз;
 • зрощення кісток черепа, що призводить до змін зовнішності хворого;
 • лейкодистрофії з нападами та порушенням розумової активності.

Неврологи здатні впоратися з наслідками травматичних пошкоджень спини, а також психоемоційними розладами, що виявляються тривожністю і безсонням. Для розробки правильної моделі лікування необхідний ретельний огляд.

Як проходить приймання у лікаря-невролога та процес лікування

З появою нездужань необхідно негайно записатися на прийом до лікаря. У разі, якщо пацієнт сам не здатний описати симптоми та відчуття, потрібна присутність близького родича, який йому допоможе. 

В нашому медичному центрі діагностика передбачає не тільки первинний огляд та аналіз функцій – у деяких випадках необхідні додаткові дослідження:

 • клінічний аналіз крові;
 • КТ;
 • МРТ;
 • ЕКГ.

Лікування неврологічних порушень передбачає комплекс різноманітних фізіотерапевтичних процедур разом із певними препаратами, рідше операційне втручання.

Записуйтеся на консультацію невролога у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському та отримуйте професійне лікування!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.77, голосів: 87 )

відгуки
Дана 11-01-2024 Зверталася до лікаря невролога у даний медичний центр. Дуже вдячна лікарю, адже після призначеного лікування допомгло мені!! щиро рекомендую «Оксфорд Медікал»

відділення: Неврологія

Діана 05-01-2024 Опанасенко Анастасія ВелеріївнаНайкраща лікар який знає свою роботу дякуємо Вам ви НАЙКРАЩА. Ми з Чоловіком завжди будемо звертатися тільки до вас, ваша клініку найкраща тільки вас завжди вибиратимемо.

відділення: Неврологія

Діана 05-01-2024 Опанасенко Анастасія ВелеріївнаНайкраща лікар який знає свою роботу дякуємо Вам ви НАЙКРАЩА♥️Ми з Чоловіком та сімєю завжди будемо звертатися тільки до васА ваша клініку найкраща тільки вас завжди вибиратимемо

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом