Лікування остеохондрозу в Кам'янець-Подільському

Остеохондроз – це досить розповсюджене захворювання опорно-рухової системи, властиве переважно літнім пацієнтам. Рідко коли така хвороба виникає у молодшому та середньому віці. 

Патологія характеризується витонченням хрящів та суглобів в результаті природних процесів або різних зовнішніх факторів. Досить часто причиною цього стає малорухливий спосіб життя та неправильна постава. Захворювання призводить до збільшення тиску на кістки опорно-рухової системи й їх поступової деформації. 

Виділяють кілька видів захворювань залежно від вогнища та області, де спостерігається проблема. Найпоширенішими є остеохондроз поясної, шийної та грудної зони.

Симптоматика захворювання

Різні види остеохондрозу супроводжуються своїми симптомами, на які лікар обов’язково звертає увагу при складанні анамнезу. Так, поперековий остеохондроз супроводжується тупим болем у цій зоні, іноді проявляється больовими відчуттями в ногах, онімінням кінцівок, частковою втратою чутливості та уповільненими рефлексами. До явних проявів також відносяться утворення ущільнень, до неявних – сухість шкірних покривів, яка не пояснюється іншими причинами.

Остеохондроз грудної області проявляється яскравіше. Явними симптомами стає:

  • оперізуючий біль у ділянці грудей;
  • зниження чутливості даної зони;
  • стенокардія;
  • хворобливі відчуття в органах шлунково-кишкового тракту та печінки.

Остеохондроз у ділянці шиї також супроводжується хворобливими відчуттями, особливо при русі та повороті. Іноді може супроводжуватися характерним хрускотом. Біль зазвичай досить різкий, як простріл. Уповільнене надходження крові в мозок викликає головний біль, погіршення зору, в поодиноких випадках спостерігається нудота і блювання. Такі болючі відчуття можуть призвести до порушення якості сну. 

Важливо при появі перших симптомів звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням. Якщо запустити хворобу, вона може призвести до незворотних наслідків.

Особливості терапії остеохондрозу

Ця хвороба супроводжується значними хворобливими відчуттями, тому необхідне комплексне та своєчасне лікування, що якнайшвидше дозволить пацієнтові повернутися до нормального життя без болю. 

Насамперед лікарі прописують протизапальні препарати. Лікувальні методи спрямовані на відновлення систем хребта та його зміцнення. Особливої підтримки вимагають м’язові тканини спини. У серйозних випадках потрібно хірургічне втручання, коли інші способи розв’язання проблеми неефективні. 

Найчастіше хірургічно доводиться видаляти міжхребцеві грижі й утворення між дисками. Також хірургічне втручання дозволить усунути проблему звуження хребетного каналу. Розв’язати проблему остаточно не вдасться, адже відновити хрящі практично неможливо, але є шанс зупинити поширення хвороби та впоратися з її симптомами. 

Крім медикаментозного та хірургічного втручання, є ще кілька методів лікування, здатних зміцнити спину:

  • спеціальний лікувальний масаж;
  • фізіотерапевтичні процедури;
  • регулярне плавання та фізкультура.

Самолікування може бути шкідливим, тому при появі симптомів негайно звертайтеся до лікарів медичного центру «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському! 

Як проходить прийом у лікаря

При появі перших симптомів і хворобливих відчуттів у певних областях опорно-рухового апарату необхідна записатися на консультацію невролога. Лікар проведе первинний аналіз стану, а при необхідності уточнення діагнозу призначить додаткові аналізи, щоб унеможливити інші хвороби, складе анамнез хвороби, проведе огляд та відмітить всі симптоми та хворобливі відчуття, які виникають у пацієнта. Після цього буде визначена стратегія лікування

Звертайтеся до фахівців нашого медичного центру та розпочніть дієве лікування!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.89, голосів: 38 )

відгуки
Дана 11-01-2024 Зверталася до лікаря невролога у даний медичний центр. Дуже вдячна лікарю, адже після призначеного лікування допомгло мені!! щиро рекомендую «Оксфорд Медікал»

відділення: Неврологія

Діана 05-01-2024 Опанасенко Анастасія ВелеріївнаНайкраща лікар який знає свою роботу дякуємо Вам ви НАЙКРАЩА. Ми з Чоловіком завжди будемо звертатися тільки до вас, ваша клініку найкраща тільки вас завжди вибиратимемо.

відділення: Неврологія

Діана 05-01-2024 Опанасенко Анастасія ВелеріївнаНайкраща лікар який знає свою роботу дякуємо Вам ви НАЙКРАЩА♥️Ми з Чоловіком та сімєю завжди будемо звертатися тільки до васА ваша клініку найкраща тільки вас завжди вибиратимемо

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом