Лікування вертебро-базилярної недостатності в Кам'янець-Подільському

Вертебро-базилярною недостатністю називають різновид порушень кровообігу головного мозку. При даній патології уражається Вілізієве коло кровообігу, порушується робота основної та хребетної артерії. На захворювання часто страждають люди з остеохондрозом шиї та діабетом.

Розлади кровообігу мозку загрожують летальним наслідком, тому ВБН не можна ігнорувати. Консультація у досвідченого невролога та обстеження у медичному центрі “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському з сучасною апаратурою допоможе виявити проблему якомога раніше та уникнути ускладнень від проблеми.

Чому виникає ВБН

Хвороба зазвичай розвивається через ускладнене проходження крові через хребетну артерію. В результаті порушується живлення окремих частин мозку (стовбура, кори, мозочку).

Причинами патології стає атеросклероз, що звужує просвіт артерії, гіпертонічні спазми судин, остеохондроз і травми шиї, грижі в міжхребцевих дисках, схильність до тромбозу та діабет.

Хвороба може проявитися і в дитячому віці, розвиваючи з народження через судинні особливості. Серед причин – гіпоплазія, неправильний кровообіг в артеріях, порушена постава, кісткові патології.

Як не пропустити розвиток ВБН

Порушення кровопостачання тісно пов’язане з кисневим голодуванням клітин і тканин, після чого вони відмирають. Тож симптоматично хвороба нагадує ішемію мозку.

Здебільшого хворі мають наступні скарги:

пульсуючі болі в потилиці;

запаморочення темнота в очах, мушки;

постійна втома;

ком в горлі;

порушення орієнтації в просторі і координації рухів;

погіршення пам’яті;

лабільність НС.

Відчувши прояви вертебро-базилярної недостатності, записуйтеся на прийом до невролога медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському, щоб отримати якісну консультацію, всебічну діагностику та індивідуальний план лікування.

Методи обстеження

Після первинного огляду та опитування лікар призначає комплексну діагностику, щоб встановити точний діагноз і відрізнити захворювання від ін. патологій.

Також невролог може направити хворого на консультацію до ортопеда, ЛОРа, для дітей – педіатра.

До лабораторного обстеження входить ЗАК та біохімічний аналіз крові (електроліти, ліпіди), що дозволяє виявити запалення та атеросклероз. До інструментального обстеження - дуплексне обстеження судин шиї та голови. Цей метод абсолютно безпечний для хворого та є одним з найінформативніших: він дозволяє виявити порушення кровообігу мозку на ранніх стадіях. За необхідності лікар може призначити КТ/МРТ – для виключення наявності пухлин.

Терапевтичні методи

Лікування ВБН призначається індивідуально, на основі обстеження. Головна задача терапії – відновлення судинної прохідності і кровообігу, запобігання ускладнень – ішемії, інсульту тощо.

Консервативний метод включає прийом вазодилятаторів (для розширення судин), антиагрегантів (проти тромбоутворення), антигіпертензивних препаратів при високому АТ, ноотропів. Також лікар призначає курс фізіотерапії, ЛФК та масажі. Серед таких процедур – магнітотерапія, лазеротерапія, ультрафонофорез, рефлексотерапія. Це сприяє усуненню болю і зменшує збудження окремих нервових центрів. Додатково застосовують кінезіотейпування. Допомагає усунути м’язові спазми та покращити мікроциркуляцію крові.

Оперативне втручання

Хірургічний метод використовують у тяжких та запущених випадках. Операція показана при значному звуженні просвіту артерії, що виник через здавлювання або спазм.

Серед типових методів втручання – мікродискектомія, ендартеректомія, ангіопластика (стентування) артерії, реконструкція дисків за допомогою лазера.

В жодному разі не займайтеся самолікуванням та не зволікайте відвідати невролога медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському. Кваліфікований лікар призначить індивідуальну терапію з урахуванням особливостей організму й допоможе позбутися неприємних проявів ВБН та попередити незворотні зміни у мозку.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Дана 11-01-2024 Зверталася до лікаря невролога у даний медичний центр. Дуже вдячна лікарю, адже після призначеного лікування допомгло мені!! щиро рекомендую «Оксфорд Медікал»

відділення: Неврологія

Діана 05-01-2024 Опанасенко Анастасія ВелеріївнаНайкраща лікар який знає свою роботу дякуємо Вам ви НАЙКРАЩА. Ми з Чоловіком завжди будемо звертатися тільки до вас, ваша клініку найкраща тільки вас завжди вибиратимемо.

відділення: Неврологія

Діана 05-01-2024 Опанасенко Анастасія ВелеріївнаНайкраща лікар який знає свою роботу дякуємо Вам ви НАЙКРАЩА♥️Ми з Чоловіком та сімєю завжди будемо звертатися тільки до васА ваша клініку найкраща тільки вас завжди вибиратимемо

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом