Лікування головного болю в Кам'янець-Подільському

Незважаючи на шалений ритм сучасного життя багато людей стали мало рухатися, а якщо додати до цього шкідливі звички, недосипання та щоденні стреси, то легко зрозуміти, чому ми маємо часті головні болі.

Загалом біль – це захисний механізм, через який ми отримуємо сигнал, що щось в організмі дає збій. Він є частим неврологічним симптомом, на який страждає близько половини населення, але майже завжди це наслідок певної патології. Тобто головний біль – це ознака, він вторинний, а первинною є хвороба. Ось чому при систематичному повторюванні головного болю варто звернутися до невролога медичного центру «Оксфорд Медікал» у Камʼянці-Подільському.

Особливості головного болю

Біль головного мозку – неможливий, але рецептори болю розташовані у судинах, оболонці мозку та інших тканинах. Коли вони подразнюються, сигнал доходить до мозку, а нам стає боляче. Ділянки дискомфорту можуть поширюватися від зони брів до потилиці та шиї.  

Сьогодні серед дорослого населення часто зустрічається біль від перенапруження. Він проявляється монотонними стисканнями та здавлюваннями, інтенсивність – середня. 

Фактори головного болю

Перенапруження та мігрені провокують наступні ситуації:

  • порушення режиму дня (безсоння, непомірна праця);
  • фізична та емоційна перевтома;
  • стрес, психологічна травма;
  • прийом психотропних речовин (алкоголь, кава, сильні седативні засоби);
  • тривале вживання транквілізаторів та снодійних);
  • метеочутливість;
  • неправильне харчування (надмірне споживання солі та копченостей протягом багатьох років);
  • малорухливий спосіб життя);
  • остеохондроз шийного відділу хребта.

Інтенсивні й часті головні болі не можна терпіти! Лікування мігрені треба починати якомога раніше. Головний біль може викликатися безліччю нетравматичних причин, тому для кожного пацієнта підходить лише індивідуальна програма лікування.

В будь-якому випадку – терміново звертайтеся до невролога. Консультація фахівця медичного центру «Оксфорд Медікал» у Камʼянці-Подільському допоможе виявити, що приховується за маскою головного болю, і почати терапію, адже дискомфорт протягом 72 годин може призвести до ішемічного інсульту.

Методи обстеження та лікування

Тактика лікування залежить від результатів діагностики. Сюди входить МРТ мозку, МРТ з реконструкцією головних судин, дослідження кровопостачання мозку в динаміці (доплерівська УЗД-оцінка). Також рекомендований СВТ (вегетативний) тест, щоб уточнити причину дисфункції регуляції тонусу судин. Для виявлення порушень регуляторних функцій судин та мозку проводять електроенцефалографію. Опитування і збір анамнезу також допоможуть знайти причину виникнення болю.

Головний біль буває кількох видів, тому лікування підбирається окремо. Сучасні методи передбачають нехірургічну терапію.

Кластерний біль

В неврології застосовують прийом суматриптану та кисневі інгаляції при нападі. Також показані ерготамін, дигідроерготамін, анестетики.

Первинний головний біль

Щоб усунути загострення, прописують комбінацію анальгетиків або опіоїди. Після застосовується обстеження на предмет встановлення причини цефалгії. Полегшити стан хворого при мігрені або головному болі напруги допоможе усунення основних тригерів (стресу, тяжких умов праці, налагодження режиму дня тощо).

Вторинний головний біль

Показані НПЗЗ, антибіотики, нейропротектори, судинні ліки.

Мігрень

Поєднуються препарати для зняття нападу (кортикостероїди, ерготаміни) та ліки для профілактики стану.  

Як попередити повторення головного болю

Щоб уникнути больових синдромів, які не викликані патологіями мозку, важлива профілактика: здоровий режим праці та відпочинку, повноцінний сон, активність/спорт, піші прогулянки, а також збалансоване харчування.

Крім цього, необхідні своєчасні огляди, тому при головному болі, що триває більше доби і не знімається простим анальгетиком, негайно запишіться на прийом до невролога медичного центру «Оксфорд Медікал» у Камʼянці-Подільському!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.82, голосів: 34 )

відгуки
Дана 11-01-2024 Зверталася до лікаря невролога у даний медичний центр. Дуже вдячна лікарю, адже після призначеного лікування допомгло мені!! щиро рекомендую «Оксфорд Медікал»

відділення: Неврологія

Діана 05-01-2024 Опанасенко Анастасія ВелеріївнаНайкраща лікар який знає свою роботу дякуємо Вам ви НАЙКРАЩА. Ми з Чоловіком завжди будемо звертатися тільки до вас, ваша клініку найкраща тільки вас завжди вибиратимемо.

відділення: Неврологія

Діана 05-01-2024 Опанасенко Анастасія ВелеріївнаНайкраща лікар який знає свою роботу дякуємо Вам ви НАЙКРАЩА♥️Ми з Чоловіком та сімєю завжди будемо звертатися тільки до васА ваша клініку найкраща тільки вас завжди вибиратимемо

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом