Лікування радикуліту в Кам'янець-Подільському

Радикуліт – синдром, що розвивається через інші патології хребта. Часто хвороба не видає симптомів, і людина не відчуває їх до моменту загострення. Тому при лікуванні радикуліту варто знайти його причину, а не просто знімати біль, оскільки патологія стане хронічною з частими рецидивами.

Це під силу лише кваліфікованому неврологу медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському, який зможе чітко виявити причину захворювання і підібрати лікування.

Симптоми радикуліту

Головна ознака радикуліту – різкий, прострілюючий біль, іррадіюючий в інші зони тіла. Через защемлення нервів у хребті відбувається запалення, обмежується рухливість, погіршується чутливість. Частіше хвороба зачіпає поперек, але бувають форми, що проявляються болем у шиї та грудному відділі, а також в зоні гомілок і стегон.

Симптоми розвиваються протягом різного часу: від кількох тижнів до кількох років, залежно від ступеня стиснення нерва.

Причини появи радикуліту

Радикуліт проявляється через патології хребта – протрузії, сколіоз, асиметрії корсету м'язів, грижі та травми хребта. Патологія характеризується ушкодженням або защемленням нервових корінців, які провокують запалення. Також до хвороби призводять різкі рухи, інфекції та переохолодження.

Тяжкі наслідки – інфаркт у спинному мозку та його запалення, парез. Хронічна стадія радикуліту без лікування може призвести до атрофічного паралічу ураженої зони.

Термінова допомога при радикуліті

При тривалому ігноруванні проблеми радикуліт може загостритися. В даному випадку необхідне припинення активних рухів, прийняття горизонтального положення, розслаблення поперекових м'язів. Якщо за 30 хв. напад не зник, негайно викликайте швидку.

Але краще не допускати ускладнень та загострення і при ознаках дискомфорту в попереку та інших симптомах записатися на прийом до невролога медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському.

Діагностика радикуліту

Часто людина звертається по допомогу вже при загостреннях. Щоб якомога скоріше усунути біль та прояви ін. симптомів, необхідна інтенсивна терапія: блокада хребта через ін'єкції препарату в малих дозах. За рахунок локальної дії біль моментально зникає, усувається запалення і набряк. Уражений сегмент відновлює рухливість.

Діагностика починається з консультації й опитування хворого про самопочуття і симптоматику, спадковість і стиль життя, адже на появу радикуліту може впливати набір ваги, перевантаження попереку, сидяча робота тощо. Проводиться неврологічний огляд – тестування сили м’язів, виявлення чутливості, можливих ділянок атрофації та порушення іннервації. Для повної картини призначають КТ/МРТ і рентген.

Методи лікування

Після збору деталей, фахівець ставить точний діагноз і розробляє тактику лікування залежно від причини патології. Не можна лікувати тільки симптоми, щоб уникнути прогресування хвороби, її рецидивів та ускладнень. 

В перші 2-3 дні показаний постільний режим для зняття напруги та прийом міорелаксантів і знеболювальних. Можуть призначатися також місцеві гелі та мазі.

Також для лікування застосовуються наступні методи:

  • лазерне лікування;
  • кріотерапія;
  • ультразвук;
  • вплив низькочастотних струмів;
  • мануальні практики, масаж;
  • рефлексотерапія.

У тяжких випадках потрібне хірургічне втручання.

В деяких випадках біль від радикуліту періодично повертається, тому важливо постійно контролювати свій стан, продовжувати реабілітацію, а також вживати профілактичних заходів.

Попередження хвороби полягає у виконанні вправ на розтяжку і зміцнення м’язів спини, регулярній активності та перервах при тривалій роботі за монітором, слідкуванні за положенням хребта під час сидіння і ходьби. Також важливо позбутися зайвої ваги, збагатити раціон фруктами й овочами і забезпечити зручне спальне місце.

Терпіти біль навіть при незагостреному радикуліті – небезпечно. При симптомах цієї хвороби негайно звертайтеся до професійного невролога медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському, який проведе діагностику, призначить грамотне лікування і надасть рекомендації.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Дана 11-01-2024 Зверталася до лікаря невролога у даний медичний центр. Дуже вдячна лікарю, адже після призначеного лікування допомгло мені!! щиро рекомендую «Оксфорд Медікал»

відділення: Неврологія

Діана 05-01-2024 Опанасенко Анастасія ВелеріївнаНайкраща лікар який знає свою роботу дякуємо Вам ви НАЙКРАЩА. Ми з Чоловіком завжди будемо звертатися тільки до вас, ваша клініку найкраща тільки вас завжди вибиратимемо.

відділення: Неврологія

Діана 05-01-2024 Опанасенко Анастасія ВелеріївнаНайкраща лікар який знає свою роботу дякуємо Вам ви НАЙКРАЩА♥️Ми з Чоловіком та сімєю завжди будемо звертатися тільки до васА ваша клініку найкраща тільки вас завжди вибиратимемо

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом