Гінекологія
Гінекологія

Ботулінотерапія інтимної зони в Кам'янець-Подільському

Багатьом жінкам добре відоме відчуття сухості слизової піхви або болів під час статевого акту. Ці два явища взаємопов’язані та часто можуть викликатися судомами м’язів статевих органів жінки. У якості ефективного лікування даної патології (диспареунії) можна використовувати метод ботулінотерапії, а провести його можна у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському. Він полягає у введенні препарату ботулотоксину типу А.

Методика проведення процедури базується на факторі зняття болю та спазмів із забезпеченням тривалої дії ефекту усунення неприємних симптомів. Процедура займає не більше, ніж півгодини, показуючи результат вже через 5-7 днів. Отриманий ефект зазвичай зберігається до 12 місяців.

У яких випадках показана ботулінотерапія інтимної зони

Дана процедура призначається з метою виправлення різноманітних естетичних та функціональних проблем пацієнтки. Головна мета її проведення – покращення якості сексуального життя жінки. Окрім того, ботулінотерапія значно впливає на стан здоров’я інтимної зони.

Ботулінотерапія інтимної зони призначається за наявності проблем такого характеру:

 • дистрофія та судоми м’язів піхви;
 • зниження сексуальної чуттєвості;
 • спонтанне сечовиділення, яке неможливо контролювати;
 • дряблість стінок піхви;
 • післяпологові травми різного характеру;
 • сухість слизової вагіни;
 • психологічні причини, які пов’язані з дискомфортом під час статевого акту;
 • вагінізм.

Протипоказань для проведення цієї процедури не так багато. До них відносять низький показник згортання крові, період вагітності та годування груддю, проблеми психічного характеру та наявність патологічних утворень в організмі.

Як проводиться ботулінотерапія інтимної зони 

По суті, дана маніпуляція являє собою уколи ботокса, які ставляться в м’язи піхви, що перебувають у судомному стані. У нашому медцентрі використовуються різні види препаратів, які підбираються пацієнткам індивідуально. Сама процедура не потребує спеціального підготовчого періоду – бажано, щоб у жінки не було на цей момент критичних днів, та вона не мала запальних процесів організму.

Порядок дій у цій ситуації полягає у наступному:

 1. Підготовка до маніпуляції: огляд на гінекологічному кріслі, визначення ступені вагінізму, виключення органічної патології.
 2. Обробка антисептиками.
 3. Проведення місцевої анестезії.
 4. Введення препарату в м’язи піхви.

Загалом ботулінотерапія інтимної зони займає від 30 до 60 хвилин. У подальшому деякий час бажано призупинити статеві контакти – зазвичай протягом двох-трьох тижнів. Також не можна користуватися тепловими процедурами протягом місяця.

Переважна кількість пацієнток має позитивний результат після одного-двох місяців лікування. Інколи за необхідності можна вдаватися до повторної процедури, але не частіше одного разу на 6-12 місяців. Допускається також і паралельне лікування зазначених патологій. Воно може полягати у призначені сеансів психотерапії та фізіотерапії.

Результат після ботулінотерапії інтимної зони

Призначення цієї процедури передбачає наступний ефект:

 • терапія диспареунії;
 • відсутність дискомфорту під час статевого акту;
 • більш ефективне та яскраве інтимне життя;
 • усунення судом м’язів піхви;
 • покращення психологічного стану.

Перевагою методики є повна безпека, оскільки у нашому медичному центрі використовуються лише сертифіковані засоби. Зняття судом м’язів піхви найчастіше помітні вже після проведення першого ж сеансу. Реабілітаційний період максимально короткий, а для підготовки до маніпуляції не потребується особливих умов.

Ніяких рубців та шрамів після проведення ботулінотерапії інтимної зони не спостерігається. Це відмінна підтримка жіночого здоров’я, тож цим точно варто скористатися!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.95, голосів: 40 )

відгуки
Оксана 09-03-2024 Чудовий лікар,була в багатьох лікарів і не могли виявити проблему. Юлія Олегівна знайшла причину проблеми і призначила дієве лікування.

відділення: Гінекологія

Олександра 07-03-2024 Сьогодні був на прийомі у лікаря гінеколога Марини Олександрівни Манько. Дуже приємні враження, справжній спеціаліст, хороша людина. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Діана 06-03-2024 Дякую, лікарю Марині Олександрівні , дуже дбайлива та компетентна у свої галузі

відділення: Гінекологія

Ольга 26-02-2024 Хочу поділитися своїми враженнями від візиту до лікаря-гінеколога в медичному центрі 'Оксфорд Медікал'. Я залишилася дуже задоволеною якістю та професіоналізмом наданої допомоги. Лікар виявила велику увагу до моїх проблем, уважно вислухала мої скарги та надала конкретні пояснення щодо лікування. Дякую за ваші роботу.

відділення: Гінекологія

Ксения 20-05-2021 Я хочу сказать, огромное спасибо за осмотр и за консультацию, я очень довольна доктором Сандулеса Лілія Василівна, по больше таких специалистов, она умна и грамотна, я первый раз получила хорошие емоции от посещение к гинекологу не смотря на свои проблемы.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом